گندمــ پرس : سال ۹۴ بدون شک شاهد حوادث تلخ و شیرین و خاصی خواهد بود , همانگونه که اطلاع دارید در پایان این سال انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. به گزارش گندمــ پرس  از همکنون با عنایت به اینکه مهلت استفعای افراد از پست های دولتی نیز به پایان رسید […]

گندمــ پرس : سال ۹۴ بدون شک شاهد حوادث تلخ و شیرین و خاصی خواهد بود , همانگونه که اطلاع دارید در پایان این سال انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

به گزارش گندمــ پرس  از همکنون با عنایت به اینکه مهلت استفعای افراد از پست های دولتی نیز به پایان رسید ,   صدای پای کاندیداهای احتمالی بلند تر از گذشته به گوش می رسد و تبلیغات پنهانی به تبلیغات علنی مبدل می شود.

 

afsarizabol

 

یکی از افرادی که در شهر زابل به قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود در شورای شهر زابل استعفا داده است , سعید افسری مرد کهنه کار شورای شهر می باشد که پس از سه دوره حضور در شورای شهر حال خیز بلندی برای حضور درمجلس برداشته و استعفا نامه خود را تقدیم رئیس شورای شهر کرده است.

سعید افسری درگفتگو با گندمـ پرس ضمن تائید این مطلب گفت : هدف از استعفاء حضور درانتخابات مجلس شورای اسلامی می باشد و ان شالله که اگر خواست خدا و مردم باشد بتوانم دراین عرصه نیز برای مردم قدمی مثبت بردارم.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه