گندمـــ پرس : اوشیدا : همایش تجلیل از کارگران نمونه ایثارگر و بسیجی در دانشگاه زابل با حضور حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه زابل، معاون فرماندار، فرمانده سپاه زابل و دیگر مسئولین برگزار شد. حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل ضمن تبریک روز شوراها و هفته کار و کارگر در مراسم تجلیل از […]

گندمـــ پرس : اوشیدا : همایش تجلیل از کارگران نمونه ایثارگر و بسیجی در دانشگاه زابل با حضور حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه زابل، معاون فرماندار، فرمانده سپاه زابل و دیگر مسئولین برگزار شد.

حجت الاسلام کیخا امام جمعه زابل ضمن تبریک روز شوراها و هفته کار و کارگر در مراسم تجلیل از کارگران نمونه و ایثار شهرستان زابل با تقدیر از تلاش‌ها و خدمات ارزنده کارگران زحمت‌کش، آنان را سربازان عرصه خدمت رسانی صادقانه به کشور و شهروندان دانست.

وی با بیان اینکه کارگران اساس و بنیان جوامع را تشکیل می‌دهند، افزود: تلاش‌های جامعه کارگران در راستای شکوفایی نظام جمهوری اسلامی ستودنی است.

امام جمعه زابل تصریح کرد: جامعه کارگری در دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در راه اعتلای نظام گام‌های موثری را برداشتند.

به گفته وی، کارگران با کار و تلاش و خلاقیت و نوآوری‌های خود، پرچم‌دار عزت و خوداتکایی ملت ایران بوده و هستند، بنابراین تجلیل از این قشر زحمت‌کش کمترین کاری است که می‌توان در برابر زحمات آنها انجام داد.

کیخا با اشاره به نام‌گذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی گفت: امسال نیز قشر تأثیرگذار کارگری با همدلی و هم‌زبانی و با استفاده از توان فکری و تولیدی خود پیشرفت‌های فراوانی را به‌دست می‌آورند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه