تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 9 February , 2023

هلاکت عضو سابق گروهک منافقین به همراه همدستانش در نیکشهر

  • کد خبر : 32701
  • ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱:۲۱

گندم پرس : فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور گفت: صبح امروز طی یک عملیات اطلاعاتی گسترده توسط رزمندگان قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران، یکی از عناصر سابق گروهک منافقین به همراه هم دستانش به هلاکت رسید. سردار مارانی : این گروه به سرگردگی احمد صحویی اقدام به شرارت و ناامنی […]

گندم پرس : فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور گفت: صبح امروز طی یک عملیات اطلاعاتی گسترده توسط رزمندگان قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه پاسداران، یکی از عناصر سابق گروهک منافقین به همراه هم دستانش به هلاکت رسید.

سردار مارانی : این گروه به سرگردگی احمد صحویی اقدام به شرارت و ناامنی و اقدامات مجرمانه در منطقه می کرد که از جمله شرارت های وی می توان به همکاری با گروهک های ضد انقلاب، سرقت های مسلحانه، تجاوز به عنف و چندین فقره قتل اشاره کرد.
وی افزود: نام برده عضو سابق گروهک منافقین بوده که به مدت سه سال در پادگان اشرف آموزش های خرابکارانه و تروریستی را می دیده است که به دلیل اقدامات خرابکارانه و مخل امنیت ملی و خوش خدمتی به معاندین از سوی سرکرده منافقین مورد تقدیر و تشویق قرار گرفته است.
سردار مارانی بیان کرد: این اقدامات در پی انجام سلسله اقدامات اطلاعاتی گسترده توسط رزمندگان قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با هماهنگی مقامات قضایی ساعت ٢ بامداد صورت گرفت.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور ادامه داد: در این عملیات  که در منطقه دپگزان چانف از توابع شهرستان نیکشهر استان سیستان و بلوچستان رخ داد ۴ عضو این باند شرارت و نا امنی در جنوب سیستان و بلوچستان به همراه سر کرده آنها به هلاکت رسیدند.
سردار مارانی در پایان گفت: قرارگاه قدس مصمم به ریشه کنی هر گونه اقدامات مخل امنیت در منطقه می باشد و انشالله با یاری خداوند متعال و همیاری ملت شهید پرور سیستان و بلوچستان این امر محقق خواهد شد.
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32701
  • دیدگاه‌ها برای هلاکت عضو سابق گروهک منافقین به همراه همدستانش در نیکشهر بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.