گندمـــ پرس : مـدیرعـامـل شـرکت آب و فاضلاب زابل با اشـاره به شـروع فصـل سـرمـا و احتمال یخ زدگـی لـوله و کـنتورهای آب منازل، بر انجام اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از یخ زدگی توسط مشترکین آب و فاضلاب شهر زابل تأکید کرد.   به گـــزارش گندمـــ پرس ، حبیب اعلایی با اشاره به ورود سـامـانه […]

گندمـــ پرس : مـدیرعـامـل شـرکت آب و فاضلاب زابل با اشـاره به شـروع فصـل سـرمـا و احتمال یخ زدگـی لـوله و کـنتورهای آب منازل، بر انجام اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از یخ زدگی توسط مشترکین آب و فاضلاب شهر زابل تأکید کرد.

 

به گـــزارش گندمـــ پرس ، حبیب اعلایی با اشاره به ورود سـامـانه سرمایشی و در پیش بودن سرما و برودت هوا افزود : بیشتر موارد یخ زدگی وشکستگی تاسیسات آبرسانی در منازل و کنتورها می باشد که می توان با تمهیدات لازم از خسارات وارده جلوگیری کرد و مشترکین می توانند با روشهای مختلف از جمله عایق کردن لوله های سطحی و کنتور آب توسط پشم شیشه , گونی، موکت و سایر الیاف مصنوعی از بروز یخ زدگی و در پی آن ترکیدگی کنتور آب و لوله های سطحی جلوگیری نمایند.

 

مهندس اعلایی در ادامه خطاب به مردم افزود : در زمان بروز یخبندان از مواردی از قبیل ] ریختن آب جوش بر روی کنتور , که موجب ترکیدگی لوله ها و کنتور خواهد شد و باز گذاشتن شیر آب , که موجب هدر رفت آب آشامیدنی و افزایش میزان قبوض آب بهای مصرفی مشترکین خواهد شد , جداً خودداری کنند.

 

وی ضمن تقدیر وتشکراز مشترکین آب و فاضلاب شهری زابل در خصوص رعایت نکات ایمنی افزود در صورت بروز هر گونه شکستی و یخ زدگی تاسیسات آبرسانی و کنتور با شماره تلفن ۱۲۲ تماس حاصل نمایند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه