گندمــــ پرس : از بامداد امروز جمعه طوفان شدید شهر سیستان را درنوردید. به گزارش گندمـــ پرس به نقل از ایسنا , عابدی رئیس اداره هواشناسی زابل گفت : این طوفان طبق پیش بینی که از قبل داشتیم درحال حاضر با سرعت 75 کیلومتر در ساعت در حال وزیدن است  و هوا نیز در وضعیت […]

گندمــــ پرس : از بامداد امروز جمعه طوفان شدید شهر سیستان را درنوردید.

به گزارش گندمـــ پرس به نقل از ایسنا , عابدی رئیس اداره هواشناسی زابل گفت : این طوفان طبق پیش بینی که از قبل داشتیم درحال حاضر با سرعت 75 کیلومتر در ساعت در حال وزیدن است  و هوا نیز در وضعیت ناسالم میباشد .

 

IMG-20150221-WA0020

 

همچنین عابدی افزود : اداره کل هواشناسی سیستان‌ و بلوچستان دیروز در اخطاریه شماره 22 خود هشدار داده بود: «از روز جمعه 93.12.8 در منطقه سیستان وزش باد شدید شمالی همراه با گرد و خاک رخ خواهد داد و این شرایط از بعد ازظهر این روز تا روز شنبه به نوار شرقی، نیمه جنوبی و سواحل استان گسترش می‌یابد.

اما متاسفانه هیچگونه هشداری به مردم و بخصوص به کودکان و کهنسالان در سیستان داده نشد تا پیش بینی لازم از سوی مردم صورت گیرد , متاسفانه گویا مسئولین امر به این نتیجه رسیده اند که با توجه به عملکرد خوبشان , مردم سیستان درمقابل این طوفانها و وضعیت ناسالم هوا واکسینه شده اند که این مهم را هیچگاه مورد توجه قرار نمیدهند , امیدواریم این مساله دیده شود و پیش از آنکه طوفانها شروع شود به مردم هشدارهای لازم داده شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه