شهرگندمـــ : براساس اعلام و پیش بینی اغلب نرم افزارهای هواشناسی در روزهای آینده ( از یکشنبه) هوایی سرد و یخبندان را در سیستان مشاهده خواهیم کرد , به همین منظور لازم است مسئولین محترم دراین خصوص چاره اندیشی پیش از وقوع سرما داشته باشند. به گزارش شهر گندمـــ در سنوات گذشته در زمان وقوع […]

شهرگندمـــ : براساس اعلام و پیش بینی اغلب نرم افزارهای هواشناسی در روزهای آینده ( از یکشنبه) هوایی سرد و یخبندان را در سیستان مشاهده خواهیم کرد , به همین منظور لازم است مسئولین محترم دراین خصوص چاره اندیشی پیش از وقوع سرما داشته باشند.

به گزارش شهر گندمـــ در سنوات گذشته در زمان وقوع سرما اغلب گلایه های مردمی از آموزش و پرورش و فرمانداری به جهت تعطیلی دیرهنگام مدارس مطرح میشد که جای دارد با نگاهی به پیش بینی های وضعیت هوا در روزهای آینده دراین خصوص تدبیر لازم صورت گیرد.

 بی شک در این روزها مصرف سوخت ( نفت و گاز) افزایش خواهد یافت لذا خواهشمندیم عزیزان شرکت نفت و بازرگانی زابل دراین خصوص نظارت بیشتری بخرج دهند تا مردم ازاین لحاظ مشکلی نداشته باشند.

در این شرایط احتمال ترکیدگی لوله های آب شرب نیز افزایش می یابد لذا میطلبد که مردم نیز جهت جلوگیری از این مساله , تدابیر لازم را بیاندیشند.

 امیدواریم در هفته های آینده همراه با سرمای سوزان شاهد بارش برف و باران نیز باشیم ان شالله

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه