هر تشکلی که تفکر بسیجی داشته باشد،شاهد شکوفایی بیشتر آن تشکل در جامعه هستیم.

  • کد خبر : 30141
  • ۳۰ آبان ۱۳۹۴ - ۹:۴۵
هر تشکلی که تفکر بسیجی داشته باشد،شاهد شکوفایی بیشتر آن تشکل در جامعه هستیم.

گندمــــ پرس : سرهنگ علی ثمره حسینی فرمانده سپاه زابل در خطبه های نماز جمعه دیروز 29 آبان ماه به مناسبت آغاز هفته بسیج و ضمن گرامیداشت این هفته اظهار داشت : بسیج یک ملت مجاهدت و یک حرکت عظیم و بزرگ در عرصه های مختلف از جمله در عرصه های علم و فرهنگ و […]

گندمــــ پرس : سرهنگ علی ثمره حسینی فرمانده سپاه زابل در خطبه های نماز جمعه دیروز 29 آبان ماه به مناسبت آغاز هفته بسیج و ضمن گرامیداشت این هفته اظهار داشت : بسیج یک ملت مجاهدت و یک حرکت عظیم و بزرگ در عرصه های مختلف از جمله در عرصه های علم و فرهنگ و تربیت نسل جدید انقلاب در راستای حلقه های صالحین می باشد.

سرهنگ ثمره با بیان اینکه بسیج سیاست زده نیست افزود: بسیج در عرصه های مختلف، اقتصاد مقاومتی و کمک به محرومان و مستضعفان ورود پیدا کرده است.

فرمانده سپاه زابل بیان نمود: در یک قرن اخیر در جغرافیایی بزرگ ایران، اتفاق بزرگی روی داد و پیروزی انقلاب شکل گرفت.
وی تصریح کرد: در سال 42 فقط اسلام و امام بود به همین دلیل انقلاب به پیروزی نرسید اما در سال 57 هم اسلام ،امام و مردم بود و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

ثمره  در جمع نمازگزاران در مصلی المهدی (عج) زابل اظهار کرد: حضرت امام (ره) از این پتانسیل به خوبی استفاده کرد و انقلاب شکل گرفت.

فرمانده سپاه زابل عنوان کرد: در آذر 58 با فرمان تاریخی امام (ره) مبنی بر تاسیس بسیج مستضعفین و بسیجی که امام (ره) تاکید کرد،امروزه بالغ بر 2 هزار گردان کوثر،امام حسین(ع) و بیت المقدس داریم.

ثمره حسینی بیان نمود: در هشت سال دفاع مقدس با وجود بسیج و مردم افتخارات و حماسه های زیادی خلق شد از جمله حماسه 9 دی از آن دست حماسه های بزرگ ملت ایران بود.

وی اظهار کرد: هر تشکلی که تفکر بسیجی داشته باشد،شاهد شکوفایی بیشتر آن تشکل در جامعه هستیم.

فرمانده سپاه زابل افزود: تفکر بسیجی به ما اجازه خواهد داد که به هیچکس اجازه عبور از خطوط قرمز را نخواهیم داد.

ثمره حسینی با اشاره به اینکه بسیج یک ارگان مردمی با ظرفیت های نامحدود است ،بیان نمود: در هشت سال دفاع مقدس فرماندهان ما از این ظرفیت ها به خوبی استفاده کردند و توانستند به موفقیت های برسند.

وی در پایان بیان کرد: به نیابت از همه بسیجیان اعلام می کنیم که ما آمادگی داریم برای پیشبرد اهداف و برنامه های بسیج در کنار همه ارگانها ایستاده ایم./اوشیدا

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=30141
  • دیدگاه‌ها برای هر تشکلی که تفکر بسیجی داشته باشد،شاهد شکوفایی بیشتر آن تشکل در جامعه هستیم. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.