چندیست عده ای نویسنده ی بی نام و نشان دست به تخریب برخی از مسوولین و رسانه ها در فضای مجازی میزنند اما در حقیقت هدف آنها چیست?

چندیست عده ای نویسنده ی بی نام و نشان دست به تخریب برخی از مسوولین و رسانه ها در فضای مجازی میزنند اما در حقیقت هدف آنها چیست?

 

به گزارش گندم خبر به نقل از توتن خبر، چندیست عده ای نویسنده ی بی نام و نشان دست به تخریب برخی از مسئولین و رسانه ها در فضای مجازی میزنند اما در حقیقت هدف آنها چیست؟

 

اینکه عده ای میخواهند با لجن پراکنی در فضای مجازی دکتر دهمرده را در مقابل دادستان و هم توتن خبر، گندم خبر و دیده بان سیستان را در مقابل هم قرار دهند چیزی جز سرگرم کردن این جریانات و پیشبرد اهداف شوم خودشان نیست.

 

در این بین هستند افرادی که میخواهند با درگیر کردن این جریانات از آب گل آلود ماهی گرفته و روح مطالبه و فضای مطالبه گری را از سطح جامعه بگیرند چرا که پس از ایجاد جنبش مطالبه گری ، منافع خود را در خطر دیده و سعی بر لاپوشانی ضعفهای خود دارند.

 

 

اینجاست که مردم و فعالین اجتماعی استان باید هوشیاری خود را نشان داده و اسیر این لجن پراکنی ها نشوند.

 

اما نکته آخر خطاب به لجن پراکنان این است که افراد دلسوزی چون دکتر دهمرده و دکتر سرگزی و رسانه هایی چون گندم خبر ، توتن خبر و دیده بان سیستان تا پای جان برای زنده نگه داشتن انقلاب و ارزشها گوش به فرمان ولایت ایستاده و لحظه ای دست از بیان مطالبات مردم دست نخواهند کشید و دست در دست هم برای رسیدن به سیستانی آباد تلاش خواهند کرد.

 

انقلابی بودن و انقلابی ماندن شیوه ماست و یکی از راهبردهای نیروهای ارزشی ترویج و تقویت روحیه انقلابی است و ما تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد کمترین بی حرمتی و بی احترامی به کسانی شود که همه وجودشان و هستی اشان را برای انقلاب و نظام و سیستان فدا کرده اند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه