تاریخ : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ Sunday, 3 July , 2022

هدف از لجن پراکنی در فضای مجازی چیست?/انقلابی بودن و انقلابی ماندن شیوه ماست

  • کد خبر : 46395
  • ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۴
هدف از لجن پراکنی در فضای مجازی چیست?/انقلابی بودن و انقلابی ماندن شیوه ماست
چندیست عده ای نویسنده ی بی نام و نشان دست به تخریب برخی از مسوولین و رسانه ها در فضای مجازی میزنند اما در حقیقت هدف آنها چیست?

چندیست عده ای نویسنده ی بی نام و نشان دست به تخریب برخی از مسوولین و رسانه ها در فضای مجازی میزنند اما در حقیقت هدف آنها چیست?

 

به گزارش گندم خبر به نقل از توتن خبر، چندیست عده ای نویسنده ی بی نام و نشان دست به تخریب برخی از مسئولین و رسانه ها در فضای مجازی میزنند اما در حقیقت هدف آنها چیست؟

 

اینکه عده ای میخواهند با لجن پراکنی در فضای مجازی دکتر دهمرده را در مقابل دادستان و هم توتن خبر، گندم خبر و دیده بان سیستان را در مقابل هم قرار دهند چیزی جز سرگرم کردن این جریانات و پیشبرد اهداف شوم خودشان نیست.

 

در این بین هستند افرادی که میخواهند با درگیر کردن این جریانات از آب گل آلود ماهی گرفته و روح مطالبه و فضای مطالبه گری را از سطح جامعه بگیرند چرا که پس از ایجاد جنبش مطالبه گری ، منافع خود را در خطر دیده و سعی بر لاپوشانی ضعفهای خود دارند.

 

 

اینجاست که مردم و فعالین اجتماعی استان باید هوشیاری خود را نشان داده و اسیر این لجن پراکنی ها نشوند.

 

اما نکته آخر خطاب به لجن پراکنان این است که افراد دلسوزی چون دکتر دهمرده و دکتر سرگزی و رسانه هایی چون گندم خبر ، توتن خبر و دیده بان سیستان تا پای جان برای زنده نگه داشتن انقلاب و ارزشها گوش به فرمان ولایت ایستاده و لحظه ای دست از بیان مطالبات مردم دست نخواهند کشید و دست در دست هم برای رسیدن به سیستانی آباد تلاش خواهند کرد.

 

انقلابی بودن و انقلابی ماندن شیوه ماست و یکی از راهبردهای نیروهای ارزشی ترویج و تقویت روحیه انقلابی است و ما تحت هیچ شرایطی اجازه نخواهیم داد کمترین بی حرمتی و بی احترامی به کسانی شود که همه وجودشان و هستی اشان را برای انقلاب و نظام و سیستان فدا کرده اند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46395

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. لجن پراکن!؟!؟!؟ از رسانه خودتون تخریب گر و لجن پراکن تر پیدا میشه یعنی رو دست شما هم کسی اومده

  2. با سلام
    لازم است تذکر داده شود که سایتهایی همچون شما هم بی اعتقادی و بداخلاقی در تخریب مدیران دارید و دم از انقلابی بودن و ولایت نزنید.
    مراقب آخرتتان باشید

  3. لجن پراکن و کثیف تر از گندوم پرس مگه داریم؟ نون به نرخ روز خورا راستی انقلابیا چرا هنوز با فیلتر شکن وارد تلگرام میشید ولایت معاشان باید برن سروش نکنه به رسالت کذب سروش که سر درد سایت شما هم زدن پی بردین که همتون مثه همید

  4. واقعا مردم این دیار اینقدر با بدبختی دست و پنجه نرم میکنن که دیگه به قول شما حوصله این لجن پراکنی ها رو ندارن من فقط همینقدر می‌دونم که دکتر دهمرده واقعا دارن کار میکنن وباکسانی که واقعا دارن تلاش میکنن ازجمله دادستان محترم زابل هم هیچ مشکلی ندارن چون این عزیز هم دارن تلاش میکنن شماهم به جای این حرفا در راستای کمک به این افراد این بحث ها رونکنید چون امثال این افراد رو ما کم داریم در سیستان اگر ما در فضای مجازی قصدتخریب این افراد رو داشته باشیم خیانت به خودمون کردیم باید این اندک افراد رو حمایت کنیم که تا حدودی ازمشکلات سیستان کم شود در آخر خدا از مسولی که قصدخیانت به مردم را دارد نگذرد