شهرگندمـــ : نظیراحمدهاشمزهی سرپرست هیئت دوچرخه‌سواری سیستان و بلوچستان شد. به گزارش شهرگندمـــ به نقل از خبرگزاری فارس: به پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و با حکم  رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری کشور نظیراحمد هاشم‌زهی به مدت سه ماه به  عنوان سرپرست هیئت دوچرخه‌سواری سیستان و بلوچستان معرفی شد. هاشم‌زهی دارای سوابق اجرایی همچون شهردار نوک‌آباد، […]

شهرگندمـــ : نظیراحمدهاشمزهی سرپرست هیئت دوچرخه‌سواری سیستان و بلوچستان شد.

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از خبرگزاری فارس: به پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و با حکم  رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری کشور نظیراحمد هاشم‌زهی به مدت سه ماه به  عنوان سرپرست هیئت دوچرخه‌سواری سیستان و بلوچستان معرفی شد.

هاشم‌زهی دارای سوابق اجرایی همچون شهردار نوک‌آباد، معاون فرماندار خاش و معاون فرماندار زاهدان است.

سرپرست هیئت دوچرخه‌سواری سیستان و بلوچستان گفت: مهمترین برنامه هیئت، برنامه‌ریزی صحیح و حرکت در مسیری است که دوچرخه‌سواری استان را از حالت رکود فعلی خارج کند.

وی ادامه داد: تنظیم تقویم مسابقات و اجرایی کردن آن می‌تواند انگیزه ورزشکاران در این رشته ورزشی را بالا ببرد.

هاشم‌زهی از دیگر برنامه‌های هیئت را فعال کردن کمیته بانوان در استان اعلام کرد که برنامه‌ریزی‌های لازم در این راستا صورت گرفته است.

سرپرست هیئت دوچرخه‌سواری سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: تلاش ما فرهنگ‌سازی و ایجاد بسترهای لازم برای توسعه این ورزش در استان است و امیدواریم بتوانیم در بعد قهرمانی تلاش‌های مضاعفی داشته باشیم.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه