تاریخ : شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲ Saturday, 10 June , 2023

نیروی انتظامی با تمام توان آماده تامین و حفظ نظم و امنیت کشور است

  • کد خبر : 32159
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۴
نیروی انتظامی با تمام توان آماده تامین و حفظ نظم و امنیت کشور است

گندم پرس : در این مراسم که مسئولین لشکری، کشوری، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانوادههای شهدا، جانبازان و ایثارگران حضور داشتند و از خانوداه شهدا تجلیل و قدر دانی شد. نیروی انتظامی با تمام توان آماده تامین و حفظ نظم و امنیت کشور است فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی با تمام توان آماده حفظ و […]

گندم پرس : در این مراسم که مسئولین لشکری، کشوری، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانوادههای شهدا، جانبازان و ایثارگران حضور داشتند و از خانوداه شهدا تجلیل و قدر دانی شد.

نیروی انتظامی با تمام توان آماده تامین و حفظ نظم و امنیت کشور است

فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی با تمام توان آماده حفظ و تامین و ارتقا امنیت مردم کشور است و تقدیم بیش از ۱۰ هزار شهید نیروی انتظامی گواهی بر این ادعا است.
سردار حسین اشتری افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری اقتدار نیروی انتظامی باید حفظ شود و این باید مجموعه مظهر اقتدار باشد.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی در راستای انجام وظایف خود بیش از ۱۹ هزار شهید در کشور تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده که نشان از اقتدار و آمادگی جانفشانی ماموران نیروی انتظامی دارد.
فرمانده ناجا بیان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان در مقابل اشرار و کاروان‌های مواد مخدر و باندها و شبکه‌های جرایم سازمان یافته و در مقابل همه کسانی که حقوق مردم را ضایع می‌کنند برخورد می‌کند.
این مسئول با تاکید بر اینکه باید همیشه با روی گشاده و مهربانی با مردم برخورد کنیم گفت: مهمترین سرمایه ناجا اعتماد مردم است.
فرمانده انتظامی کشور افزود: نام و یاد شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و یاد شهدای عرصه نظم و امنیت که مظلومانه در سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند باعث آرامش و آسایش مردم و خنثی کننده توطئه‌های دشمنان است.
سردار اشتری بیان کرد: حمایت‌های مقام معظم رهبری در هدایت رزمندگان اسلام و هدایت جامعه نقش بسزایی داشته و دارد.
وی ادامه داد: در عرصه‌های مختلف هرجا ضدانقلاب و دشمنان داخلی و خارجی می‌خواستند اسلام ما به سمت پرتگاه برود هدایت‌های مقام معظم رهبری توانست توطئه‌های آنها را خنثی کند.
وی با تاکید بر اینکه ما باید قدردان نعمت ولایت باشیم گفت: تبعیت و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری توسط رزمندگان و مردم شهیدپرور و خانواده شهدا رمز موفقیت نظام ما است.
وی ادامه داد: انسجام و امنیت مردم و مسولان امنیتی، انتظامی، لشکری و کشوری خود یک شاخصه مهم برای ناکام کردن دشمنان است.
سردار اشتری با بیان اینکه هر زمان که به مقوله معنوی بیشتر پرداخته‌ایم، جرائم کمتری داشته‌ایم، گفت: یادآوری زحمات، رشادت‌ها و جانبازی‌های شهدای عزیز حتما برای کشور و خود ما ارمغان‌های بزرگی دارد؛ این را باید برای خود قدر بدانیم و به آن ایمان داشته باشیم و هرچه می‌توانیم یاد و خاطره و شهدا را زنده نگه داریم.
وی با اشاره به ناامنی کشورهای پیرامونی، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران، یک کشور با ثبات بوده و از امنیت مثال‌زدنی در منطقه برخوردار است.
فرمانده ناجا از مردم، قبایل، طوایف و علمای بزرگ شیعه و سنی این استان به عنوان مرزداران واقعی سیستان و بلوچستان نام برد و بر همکاری آنها با نیروی انتظامی، نظامی و دستگاه‌های امنیتی تاکید کرد و گفت: اگر این تعامل و نیز رشادت‌های رزمندگان اسلام، سپاه، بسیج، ارتش و نیروی انتظامی نبود ما این امنیت را نداشتیم.
فرمانده ناجا به بازدید از پاسگاه‌های مرزی استان اشاره کرد و گفت: در پاسگاه‌های مرزی، امنیت کامل برقرار و از وضعیت مطلوبی برخوردار بود که این به خاطر شهدا، رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا برای هدایت رزمندگان اسلام و جامعه است که فرمایشات ایشان نقش بی‌بدیلی دارد و باید قدردان آن باشیم.
وی ادامه داد: در عرصه‌های مختلف آن جا که ضدانقلاب و دشمن می‌خواهد نظام اسلامی ما را به مخاطره بیندازد و به سمت پرتگاه برده و مورد تهدید قرار دهد این هدایت‌ها توانست آن توطئه را خنثی کند که باید قدردان نعمت ولایت باشیم.
سردار اشتری ادامه داد: اگر پیروی رزمندگان اسلام، امت شهید پرور و خانواده شهدا از تدابیر حضرت آقا نبود معلوم نبود هم اکنون کشور ما در چه وضعیتی قرار داشت؛ امنیت امروز ما حاصل حضور رهبری عادل، فقیه، مرجع تقلید، مجتهد و نائب امام زمان (عج) است.
فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: امنیت امروز کشور نتیجه وحدت بین مردم، مسئولان، دستگاه‌های نظامی، انتظامی و قضائی است که باید این را پاس بداریم و هر روز بتوانیم آن را ارتقاء دهیم.
سردار اشتری ادامه داد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای حفظ امنیت و انضباط برای ارتقاء احساس امنیت با تمام توان و قوا در خدمت مردم شریف کشور است.
وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه «اقتدار نیروی انتظامی باید حفظ شود و این نیرو مظهر اقتدار ملی است که باید این اقتدار همراه با عدالت، رأفت و توام با مهربانی باشد»، تاکید کرد: نیروی انتظامی به این سمت حرکت و با متجاوزان به مرزهای کشور، اشرار، باندهای قاچاق موادمخدر، شبکه‌های جرایم سازمان یافته و نیز هنجارشکنان، مقتدرانه برخورد خواهد کرد.
سردار اشتری خاطرنشان کرد: ناجا ثابت کرد که هر کجا خدشه‌ای و تهدیدی علیه کشور باشد، حضور دارد و گواهش ۱۳ هزار شهیدی است که تقدیم نظام و مردم کشور کرده است.
این مقام عالی انتظامی تصریح کرد: رأفت و مهربانی ناجا برای مردم و کسانی است که پناهگاه آنان نیروی انتظامی است و مردم هر روز با این نیرو، در ارتباط هستند و خدمات دریافت می‌کنند؛ باید با این افراد با رویی گشاده، مهربان و احساس وظیفه برخورد کنیم که چنین بوده و خواهد بود.
وی ادامه داد: امروز بهترین هدیه برای ناجا، اعتمادی است که مردم به این نهاد مقدس دارند و این بالاترین سرمایه برای این نیرو به شمار می‌آید که باید آن را افزایش داد تا بتوانیم خدمتگزاری صدیق برای مردم شهیدپرور خود باشیم.

 حضور هوشمندانه نیروی انتظامی دشمنان را با شکست مواجه کرده است
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: حضور هوشمندانه نیروی انتظامی در حوزه مقابله با جنگ نرم اردوگاه دشمن را با شکست مواجه کرده است.
 علی اوسط هاشمی صبح امروز در یادواره سرداران و ۲  هزار شهید نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان که در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد اظهار داشت: تضعیف نگاه اعتقادی ما تضعیف راه شهدا است که باید حواسمان باشد راه شهدا را چگونه ادامه دهیم.

وی افزود: شهدا حلقه اتصال اجتماع بزرگ بودند و شهدا همدلی و همزبانی را با ایثار نهادینه و خود را عاشقانه وقف کردند.
استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: اگر آرامش در محفل شهدا حاکم است به دلیل این است که اهل ذکر و تسبیح بودند.
وی گفت: برگزاری یادواره سرداران و ۲ هزار شهید نیروی انتظامی استان سیستان و بلوچستان فرصتی برای بازخوانی حماسه‌های شهدا، ایثارگران و دلیرمردان نیروی انتظامی در دوران دفاع مقدس و نحوه و کیفیت تعامل نیروی انتظامی با مردم در صحنه اجرای ماموریت‌ها و وظایف محوله است.
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: توجه به اصل آگاه‌سازی و افزایش دانش عمومی آحاد مردم نسبت به قانونمندی اقدامات و طرح‌های نیروی انتظامی برای مقابله با تهدیدات، خطرات فراروی امنیت، نظم و انضباط اجتماعی نیز امری ضروری است.
هاشمی بیان کرد: در شرایطی که جنگ جبهه استکبار و معاندان انقلاب و نظام با طراحی و هدایت اتاق‌های فکر نظام سلطه از طریق ترویج بی‌بند و باری و هجمه به بنیان‌های فکری و اخلاقی جامعه توسط پیاده نظام فرهنگی غرب و تعدادی عناصر مرعوب در داخل کشور دنبال می‌شود، حضور با بصیرت و هوشمندانه نیروی انتظامی با هم‌افزایی سایر دستگاه‌ها و مراجع مسئول و فعال در حوزه مقابله با جنگ نرم توانسته است اردوگاه دشمنان را مانند سایر عرصه‌ها در دست‌یابی به اهداف خود با شکست خفت‌بار رو به رو کند.
استاندار سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی از خدمات شجاعانه و صادقانه نیروی انتظامی در عرصه‌های ماموریتی گفت: تلاش خواهیم کرد یاد شهدای استان را که مظلومانه در این منطقه در دفاع از کشور به شهادت رسیده‌اند زنده نگه داریم.
 
نیروی انتظامی حافظ عقل و معرفت ملت است

امام جمعه موقت زاهدان گفت: نیروی انتظامی حافظ عقل و جان و معرفت ملت است و شهدای زیادی را در این زمینه تقدیم کرده که بسیار ارزشمند است.
 حجت‌الاسلام احمد راهداری صبح امروز در مراسم یادواره دو هزار شهید نیروی انتظامی که با حضور سردار حسین اشتری فرمانده ناجا، فرماندهان نظامی ارتش، سپاه و مرزبانی سیستان و بلوچستان، استاندار و جمعی از خانواده شهدا برگزار اظهار کرد: عزیزانی که پاسدار امنیت و شرف استان بودند در راه حفاظت از امنیت و آرامش ما جان خود را از دست داده اند.

امام جمعه زاهدان با بیان اینکه موادمخدر عامل ویران‌کننده عقل بشر است گفت: تعدادی از ماموران نیروی انتظامی در مقابله با موادمخدر جان خود را از دست داده‌اند که جای قدردانی دارد.
این مسول ادامه داد: شهدای ناجا یک قدم جلوتر هستند زیرا پاسدار عقل و شعور و معرفت اسلامی هستند.
راهداری بیان کرد: خطری که بشر را تهدید میکند مواد مخدر است که عزیزان ناجا جان خود را برای مقابله با آن از دست داده‌اند.

قابل ذکر است در پایان مراسم از کتاب  و تمبر دو هزار لاله ی شهید نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان رونمایی و پیام معاون ریاست جمهوری به کنگره دو هزار شهید نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان قرائت شد./عصرهامون
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32159
  • دیدگاه‌ها برای نیروی انتظامی با تمام توان آماده تامین و حفظ نظم و امنیت کشور است بسته هستند

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.