شهرگندمــــ : رها سازی فاضلاب خانگی در کوچه و خیابانهای شهر یکی از معضلاتیست که متاسفانه بسیاری از محلات شهر زابل بدان گرفتار هستند و گاه و بی گاه مشاهده  میشود که برخی از شهروندان بصورت کاملا غیرقانونی حقوق دیگران را زیر پاگذاشته و اقدام به رها سازی فاضلابهای خانگی خود در معابر عمومی میکنند. […]

شهرگندمــــ : رها سازی فاضلاب خانگی در کوچه و خیابانهای شهر یکی از معضلاتیست که متاسفانه بسیاری از محلات شهر زابل بدان گرفتار هستند و گاه و بی گاه مشاهده  میشود که برخی از شهروندان بصورت کاملا غیرقانونی حقوق دیگران را زیر پاگذاشته و اقدام به رها سازی فاضلابهای خانگی خود در معابر عمومی میکنند.

این مساله علاوه برمسائل زیست محیطی و بهداشتی که بوجود می آورد , موجبات اذیت و آزار همسایه ها نیز میشود , که باید بدین مساله توجه ویژه ای صورت گیرد و سازمانهای مربوطه از جمله شهرداری و آب و فاضلاب به این مساله رسیدگی و به این افراد تذکرات لازم بدهند تا از این عمل ناپسند که موجبات زشت شدن چهره شهر میشود جلوگیری کنند.

IMG-20150124-WA0004

برای مثال اهالی خیابان شهید پهلوانی (کوچه روبروی بانک ملی و اولین کوچه بعد از پارکینگ انتهای کوچه) از این مساله و از رها سازی فاضلاب خانگی به داخل کوچه توسط یکی از اهالی کوچه ناراحت هستند و خواستار رسیدگی به این مساله میباشند.

با توجه به اینکه اهالی محل تلاش خود را جهت حل این مشکل بکار گرفته اند بنظر میرسد در چنین مواردی باید برخورد قهری از سوی مسئولین امر صورت گیرد و جریمه های برای افرادی که بهداشت و محیط زیست را بخطر می اندازند درنظر گرفته شود تا شاید ……………

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه