تاریخ : دوشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۴۰۱ Monday, 15 August , 2022

نوش دارو پس از مرگ سهرابها : تدوین برنامه جامع امنیتی استان + انتصاب مدیرکل امنیتی استانداری

 • کد خبر : 22950
 • ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۱
نوش دارو پس از مرگ سهرابها : تدوین برنامه جامع امنیتی استان + انتصاب مدیرکل امنیتی استانداری

گندمــ پرس : هر از گاهی که اتفاقات تلخی دراستان رخ می دهد و تعدادی از فرزندان این مرز و بوم به خاک و خون کشیده می شوند , یکی از مقامات استانی , پس از ان به تشریح برنامه های جدید جهت پیشگیری از اینگونه مسائل را بیان می کند و پس از مدتی […]

گندمــ پرس : هر از گاهی که اتفاقات تلخی دراستان رخ می دهد و تعدادی از فرزندان این مرز و بوم به خاک و خون کشیده می شوند , یکی از مقامات استانی , پس از ان به تشریح برنامه های جدید جهت پیشگیری از اینگونه مسائل را بیان می کند و پس از مدتی مجدد باز شاهد هستیم که اتفاقی که نباید رخ می دهد , بنظر می رسد یکی از اصلی ترین مباحثی که تا کنون این برنامه ها را به نتیجه نرسانده است این است که برنامه ها مقطعی بوده و راهبردی بلند مدت و همیشگی دیده نمی شود , حال نیز پس از حادثه تلخ شهادت هشت مرزبان کشورمان , علی اصغر میرشکار معاون امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان که بیش ازاینکه نقش معاون امنیتی را بازی کند به یک سخنگو جهت بیان حادثه های که رخ می دهد , مبدل شده است ,  صبح امروز نیز در مراسم معارفه مدیرکل امنیتی انتظامی استان خبر از تدوین برنامه جدید امنیتی در استان خبر داد .

به گزارش گندمــ پرس به نقل ، علی اصغر میرشکاری صبح امروز در مراسم معارفه مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان از توسعه ساختارهای امنیتی استان خبر داد و اظهار کرد: در حوزه مرز به دنبال تدوین طرح جامع مرزی هستیم که این طرح به زودی تدوین و اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی مجدانه به دنبال ایجاد امنیت در استان است از ایجاد 6 منطقه انتظامی جدید در استان خبر داد و افزود: تاکنون در 8 شهرستان نیز اداره اطلاعات ایجاد و فعال شده است.

این مسئول مقابله با پدیده اعتیاد و مواد مخدر و قاچاق کالا را مقابله فرهنگی و طولانی مدت دانست و افزود: در کنار مبارزه سخت با باندهای مواد مخدر و قاچاقچیان به لحاظ فرهنگی نیز باید جامعه را نسبت به تاثیر مخرب اینگونه تحرکات هوشیار کرد. وی امنیت را رکن رکین هر نظامی دانست و گفت: به هر قیمتی برای ایجاد امنیت در سطح منطقه تلاش خواهیم کرد.

در پایان این نشست نیز محمد خالدی به عنوان مدیرکل جدید امنیتی و انتظامی استان معرفی شد , گویا تیم مدیریتی استان به این نتیجه رسیده اند که درکنار علی اصغر میرشکار فردی دیگر نیز باید قرار گیرد تا با تمرکز بیشتر بر روی این مقوله , شاهد برنامه ریزی بهتر و مدون تری باشیم و زین پس از اینگونه مسائل در استان کمتر شاهد باشیم

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=22950

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
 1. همی گویم و گفته ام بارها.
  عامل همه ی این خرده شرارت ها عدم اراده قوی استاندار و فرد مردم دار؛ خویشتن دار و ساکت آقای میرشکاری برای برخورد قاطع با اشرار است.
  با روش باید گفت: تا باد چنین بادا

 2. من با داود موافقم
  تا برخورد قاطعی شکل نگیرد این خرده شرارت ها ادامه دارد. با این مدیران شاید هم در آینده تبدیل به میان شرارت و بزرگ شرارت شود.
  حتما آقایان منتظرند بزرگ شود بعد وارد عمل شوند

 3. من هم بر این باورم که : از بی دَ ن پوزی …… که شغال در خونه آل کرده ……. با ید دن وپوز دشته بشی نه دن پوز بقیه بشی .