تاریخ : شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱ Saturday, 4 February , 2023

نمـایندگـان ؛ ستاره هـای درخشـان آسمان پـرگــرد و غـبار فــرهنگ سیستان

  • کد خبر : 29192
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۰
نمـایندگـان ؛ ستاره هـای درخشـان آسمان پـرگــرد و غـبار فــرهنگ سیستان

گندمــــ پرس : همایش ملی ادب و هنـر سیستان ؛نقطـه ی عطفـی در اعمـاق دریای فـرهنگ بوـد .   به گــزارش گندمــــ پرس ، اولین همایش ملی هنر و ادب سیستان با هـدف معرفی چهره فرهنگـی سیستان به عموم مـردم و نکــوداشت مـقام شـامخ اسـتاد رئیس الـذاکــرین ، عصـر دیـروز به کـار خود پایان داد.این […]

گندمــــ پرس : همایش ملی ادب و هنـر سیستان ؛نقطـه ی عطفـی در اعمـاق دریای فـرهنگ بوـد .

 

به گــزارش گندمــــ پرس ، اولین همایش ملی هنر و ادب سیستان با هـدف معرفی چهره فرهنگـی سیستان به عموم مـردم و نکــوداشت مـقام شـامخ اسـتاد رئیس الـذاکــرین ، عصـر دیـروز به کـار خود پایان داد.این همایش به مـدت یک هفته،میزبان تمامـی کسانی بود کـه سعی در اشـاعه و تــرویج فرهنگ غـنی سیستان دارنـد.

 

مـدیر اجرایی همایش ملی هنـر و ادب سیستان در گفت و گو با خبرنگـار گـندمـــ پرس گفـت : حـمـایت همه جانبه نمایندگـان سیستان،علی الخـصـوص دکـتر سید باقـــر حسینی و دکـتر حسینعلی شهـریاری مبنی بر اجـرای همایش توانست زمینه ی شناخت بیشتر فـرهنگ سیستان را به مـردم فراهـم سـازد .

 

سید علی حسینی با تاکـید بر نقش مهم همایـش ملی ادب و هنر سیستان بیان کرد : نمایندگـان سیستان طـی جلسات متعـدد با وزیر فرهنگ و ارشـاد اسـلامـی توانستند زمینه ی برگـزاری این همایش را فـراهم سازند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=29192

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. تشکر از دست اندرکاران این همایش و تشکر و قدر دانی ویژه از دوست دار فرهنگ انسان سراسر تواضع و دلسوز و مردمی نماینده مخلص و شایسته دکترسیدباقرحسینی