تاریخ : شنبه, ۲۲ مرداد , ۱۴۰۱ Saturday, 13 August , 2022

نمایندگان ما یکی دنبال گذاشتن و برداشتن و دیگری دنبال بحث های دیگر

  • کد خبر : 46354
  • ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
نمایندگان ما یکی دنبال گذاشتن و برداشتن و دیگری دنبال بحث های دیگر
یه خانم در تهران بد اخلاقی میکند آبروی نیروی انتظامی را می برند چهار نفر شهید در مرز دادیم صدای کسی در نیامد حضرت آقا بارها فرمودند: مطالبه کنید ماه مطالبه می‌کنیم.

گندم خبر, حجت الإسلام والمسلمین خدری امام جمعه زهک در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه گفت: ۸ اردیبهشت ماه مصادف با ولادت با سعادت علی اکبر(ع) که این روز به عنوان روز جوان نامگذاری شده تبریک عرض می کنیم به همه جوانان عزیز و بزرگوار فقط در همین اندازه عرض کنم  قالب یاران امام عصر (عج) را جوانان تشکیل می‌دهند.

 

وی افزود: جوان هایی که در روایات بیان شده دلهای آنها مانند آهن محکم است و چیزی به عنوان ترس در مقابل دشمنان در وجودشان نیست که در ۸ سال دفاع مقدس این ثابت شده ، جوان‌هایی که رهبر معظم انقلاب اسلامی چه زیبا فرمودند: خیل عظیم جوانان مومن جزء معجزات انقلاب اسلامی هستند واقعاً و حقیقتاً همین است لذا این روز عزیز را گرامی میداریم.

 

وی بیان کرد: ۱۲ اردیبهشت ماه روز ولادت امام زمان که این روزرا به عنوان روزمستضعفین و روز سربازان گمنام امام زمان نامگذاری کردند حضرت آقا در جمع کارکنان اداره اطلاعات فرمودند: اداره اطلاعات یک نهاد انقلابی است این نهادانقلابی اگر بخواهد در یک حزب و گروه خاص باشد حرام شرعی است او باید در خدمت نظام باشد حقأ وانصافاً هم همین است وآبروی ما به‌خاطر رشادت‌های همین سربازان گمنام امام زمان بوده لذا این روز را گرامی میداریم.

خدری امام جمعه زهک در پایان خاطرنشان کرد: صحبتی هم داریم با مردم بزرگوار این منطقه که ما مسئولینی داریم و یکسری نماینده، مسئول، امام جمعه و غیر امام جمعه همه از برکت وجود شما مردم عزیز مسئولیت دارند همه ریزه خور سفره شما هستند ولی نعمت ما شما هستید اما یکبار هم شده تکلیفتان را هم با مدیران و هم با نمایندگان روشن کنید اگر شما ولی نعمت مدیران هستید از آنها بخواهید.

 

وی بیان کرد: چرا آقا و آقا زاده ها به وجود می آید از همین مسئولیتی که به آنها داده شده ، مدیران به خاطر شما مدیر شدند و نمایندگان را شما صندلی دادید در مجلس، یکبار تکلیفتان را روشن کنید با اینها تا این کار انجام نشود در منطقه ما اتفاقی نخواهد افتاد.

 

وی خاطرنشان کرد: هرکسی مدیر میشود میبینیم تا آخر خودشان را تامین میکنند آقا زاده‌های آنها یا در داخل کشور و یا خارج کشورکیف می کنند.

 

خطیب نماز جمعه زهک گفت: دو نماینده ما داریم این دو نماینده وظیفه آنها چیست ؟ یک ردیف مالی بگیرند و دوم وظیفه آنها نظارت است.

 

وی بیان کرد: اگر ردیف گرفتند بیایند به مردم گزارش بدهند، چند بار شما نماینده خودتان را دیدید؟ شما صندلی بدید که برود دنبال خودش، فامیل و حزبش کجایند جوانان و مردم با غیرت سیستانی که باید از اینها بخواهند ما اینها را فرستادیم که آقازاده‌ها بار بیایند؟ نطق کردید شما در مجلس نتیجه نطق شما چه شد؟ آب و نانی که نصیب مردم ما شد کجاست؟آقای مدیر شما حقوق می‌گیرید آقای نماینده شما هم حقوق می‌گیرید.

 

وی افزود: این مردم بیچاره ای که در روستاها هیچی ندارند سال میشود یک تومان پول سر سفره آنها نمی آید تکلیفشان چیست؟ چه کسی باید تکلیف مردم را روشن کند؟ شما نمایندگان که ما قدرت و صندلی به شما دادیم در رابطه با مردم ومنطقه آزاد چه کردید؟ چه اقدام و عملی انجام دادید؟

 

امام جمعه زهک گفت: ما دو نماینده فرستادیم که کنار هم باشند قبل از انتخابات آمدند قسم یاد کردند ما با هم هستیم ولی الان چرا اختلاف ؟اگر غیر از این است که شما دنبال منافع شخصی خودتان نیستید و حزب و گروهی ندارید چرا با هم اختلاف دارید؟ اینجا معلوم میشود که نطق شما اثر نداشته و ندارد.

 

وی گفت: یکی دنبال گذاشتن و برداشتن است و دیگری دنبال بحثهای دیگر چند بار آمدید به مردم گزارش بدید؟ منطقه آزاد که مشخص نشد مرزه مشخص نشد تکلیف این مردم چیست؟

 

وی بیان کرد: ما هزینه نکردیم که نمایندگان ما دنبال احزاب و فامیل شان باشند بهترین است که ما بگوییم  نماینده نمی‌خواهیم.

 

وی افزود: اگر یک ذره ریزگرد درغرب کشور می آید زمین و زمان را به هم می بافند اما درمنطقه ما مردم می میرند ولی کسی صدایش در نمی‌آید.

 

وی بیان کرد: یه خانم در تهران بد اخلاقی میکند آبروی نیروی انتظامی را می برند چهار نفر شهید در مرز دادیم صدای کسی در نیامد حضرت آقا بارها فرمودند: مطالبه کنید ماه مطالبه می‌کنیم.

 

امام جمعه زهک بیان کرد: به دنبال تخریب نیستیم به هیچ عنوان بنده از مطالبه‌گری خسته نمی‌شوم حالا هر کاری هم آنها دلشان می‌خواهد انجام بدهند ما خون ندادیم که یکسری بروند نماینده بشوند بعد هیچ کاری برای مردم انجام ندهند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46354

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. باسلام خدمت امام جمعه شجاع ودلسوز زهک حرف ما مردم هم همینه ما باید مطالبه گر باشیم ولی انصافا آقای دکتر دهمرده دارن برا مردم تلاش میکنن همه هم داریم میبینیم ولی اگه هردو نماینده کنارهم باشند بی شک کارها بهتر پیش می‌ره چون واقعا سیستان طی این چند سال بیست سال عقب افتاده به امید آن روز