فرصت را از دست ندهیم

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از ارائه لایحه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تا یک ماه آینده به صحن علنی مجلس خبر داد که امید است نمایندگان سیستان و بلوچستان فرصت را از دست ندهند .

به گزارش گندم خبر, محمدرضا پورابراهیمی امروز در جلسه بررسی ظرفیت‌های اقتصادی منطقه اینچه برون گنبدکاووس اظهار داشت: کلیات لایحه ایجاد مناطق آزاد اقتصادی کمیسیون اقتصادی مصوب شده است و پیش‌بینی می‌شود تا یک ماه آینده برای تصویب نهایی به صحن علنی مجلس ارائه شود.

 

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی علت تاخیر ارسال لایحه قبلی دولت به صحن علنی را تاخیر دولت در  ارسال نقشه های این مناطق و نیز اضافه کردن منطقه آزاد قصرشیرین به این لایحه از سوی دولت دانست و ادامه داد: این لایحه جدید با نقشه ها ۱۰ روز قبل به کمیسیون اقتصادی مجلس رسید و بلافاصله بررسی جزییات این لایحه که قبلا کلیات آن تصویب شده بود آغاز شد.

 

براساس اعلام رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس میطلبد نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی برای تصویب نهایی ایجاد منطقه آزاد تجاری و صنعتی سیستان تلاش کنند و از فرصت بوجود آمده برای پیشرفت بیش از پیش استان نهایت استفاده را داشته باشند .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه