نمایندگان، استاندار و فرمانداران برای کاهش صفوف چه کرده اند!؟

 • کد خبر : 48270
 • ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۲۳
نمایندگان، استاندار و فرمانداران برای کاهش صفوف چه کرده اند!؟
این روزهای سیستان پر شده است از درد، دردهای سرچشمه گرفته شده از بی فکری و بی توجهی مسئولان در حق مردم، مردمی که تمام زندگی و وقت کاریشان این روزها در صف های گاز، نان، بنزین و نفت میگذرد.

این روزهای سیستان پر شده است از درد، دردهای سرچشمه گرفته شده از بی فکری و بی توجهی مسئولان در حق مردم، مردمی که تمام زندگی و وقت کاریشان این روزها در صف های گاز، نان، بنزین و نفت میگذرد.

گندم خبر، صف های بنزین، گاز، نفت و نان در سیستان این روزها بشدت طولانی و جانکاه گردیده است.

نمایندگان که با توجه به نزدیک شدن به پایان دوره خود به شدت مشغول امورات خاصه خود هستند.

استاندار هم که گویا با توجه به زمزمه های برداشتنش رمق کار ندارد.

برخی فرمانداران هم که گویا به حمدالله آنقدر پر توان، پر تلاش و با تجره اند که تدبیر در خصوص این معضلات یومیه ی مردم در حد مقام والای آنان نیست.

و تنها این مردم هستند که باید بار تمام این بی تدبیری ها را بر دوش بکشند.

بررسی های میدانی خبرنگار گندم خبر نشان می دهد که در دو روز گذشته اکثر جایگاه های سوخت بنزین ندارند و صف های طویل در مسیر ورودی آن شکل گرفته است.

خبرنگار ما برای پیگیری این موضوع جهت ارائه توضیح به مردم و تنویر افکار عمومی با روابط عمومی فرمانداری زابل تماس گرفت که با پاسخ عجیب و برخورد آقای روابط عمومی مواجه گردید: “شما صف های بنزین را در زاهدان نگاه کنید.”

بله زاهدان صف ها طولانی است اما قیاس مع الفارق است چرا که آنجا نسبت خودروها با تعداد جایگاه های عرضه سوخت همخوانی ندارد اما سیستان با این تعداد جایگاه سوختی برای ارائه نداشته و جایگاه ها تعطیلند.

این برخورد به خوبی نشان می دهد برای شنیدن صدای مردم حتی فرمانداری سعه صدر ندارد.

اگر موضوع و مشکلی است به مردم بگویید به والله برای حل آن در کنارتان خواهند بود اما با سکوت و فرار از پاسخگویی هیچ مشکلی رفع نخواهد شد.

بزرگواران نماینده مردم در این لحظه نیاز به حضورتان دارند تا کنارشان باشید،به جای بازدید از پروژه های عمرانی و دید و بازدید های تبلیغاتی بیایید و در صف های بنزین ،نان و نفت شنوای حرف مردم باشید.

جنابان مدیر و مدبر،مردم سیستان به اندازه کافی رنج کشیده اند لطفا بیش از این آنها را شکنجه نکنید اگر بنا را بر مرگ آن ها قرار داده اید بگویید تا با کمی زهر به این زندگی پایان داده تا خود و شما را راحت نمایند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=48270

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
 1. آقا مارو بکشید خلاص بشیم

  این زندگی رو نخواستیم

  من انقلاب دوست دارم انقلابی هستم کشورم وطنم رو دوست دارم

  این زندگی نیست بر ما ساختن تو این خراب شده نفرین شده

 2. چرابه فکر مردم کسی نیست این چه وضعیه این مردم مظلوم ….

 3. سلام
  وقت بخیر خسته نباشین
  بنده پزشکم محل کارم زاهدان ولی بیشترین درآمدم رو در زابل شهر جدید جزینک را خرج آبادانی میکنم اون چیزی که بنده میدانی میبینم تعدادی از هم وطنان روستاهاشون رو دارن خالی می‌کنند ی مسجدی رفتم برای نماز فکر کنم دوسالی میشد کسی در مسجد رو باز نکرده هر سیستانی یک اتاقک ده الی بیست متری در زمین پدری خودش درست کنه حداقل ده تا درخت انگور و زردآلو و آلو سیاه و توت و عناب بکاره اینم صد متر زمین میخاد روزای تعطیل مخصوصا از زاهدان بیان زابل حداقل روحیه عوض بشه زابل سرپا میمونه
  بعدش هر یک بشه ی فعال مدنی منطقه اش ببینیم چطوری نماینده میاد با هزار وعده رای مردم رو میگیره همه مون بشیم مطالبه گر همون صف بنزین رو میشه با همبستگی بدون نماینده کاری کنیم که اون مامور یا کارمند فرمانداری دیگه غلطی نکنه

 4. باسلام مسئولان و نمایندگان ماازاینکه مردم در سیستان وبلوچستان هرروزدرصف باشند بسیار خوشحال میشوندولذت میبرندبنده به علت نبودنفت وگازازبرق برای گرم کردن خانه استفاده نمودم اخطارپرمصرف وقبض برق ۶۰۰هزارتومانی برایم آمده است این است تدبیرمسئولان ماخداوندهدایت کن این بیخردان را

 5. کو گوش شنوا؟

 6. سلام حضور مسئولان بی مسئولیت سیستان بزرگ اما خوار گشته ،تورو خدا بدادمون برسید از چی بگیم صف نون ۲ساعت اخرش هم متصدی نانوایی میگه دوست نداری برو جای دیگه،،صف بنزین پمپ جناب …. ۳ساعت توصف و چتر بازها از هر چهار طرف ماشینت رو میزنن اگر نزاری بدون نوبت برن بعدهم که برخورد کنی باعمل غیر قانونی اونها تو جایگاه ازخجالتتون در میان و بیرونت میکنن به بهونه ای که یا دوربین پلاکت رو نگرفته برو دومرتبه بیا (۳ساعت دیگه توصف)یا اینکه بدون نوبت میگه بالا امدی و اینکه قانون میگن خودمونیم وهیچ.،،صف کپسول۴ساعت بعد هم شرمنده کپسول تموم شد برید چهرراه دیگه ،جایگاه دیگه …،،،از چی بگم داریم دیوونه میشیم به لطف شما خدا ازتون نگذره

 7. سلام احسنت به این شجاعت و بیان حقیقتت واقعا مر دی دمت گرم