تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

اوشیدا : نماینده مردم سیستان از زحمات دستگاه اطلاعاتی کشور در آزادی دیپلمات ربوده شده ایرانی قدردانی نمود

  • کد خبر : 21402
  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۷
اوشیدا : نماینده مردم سیستان از زحمات دستگاه اطلاعاتی کشور در آزادی دیپلمات ربوده شده ایرانی قدردانی نمود

اوشیدا : نماینده مردم سیستان از زحمات دستگاه اطلاعاتی کشور، وزیر اطلاعات و وزارت اطلاعات ،وزیر امور خارجه و وزارت خارجه و سربازان گمنام امام زمان (عج)،سفارت یمن ،عالی نماینده مردم سیستان و شهریاری نماینده مردم زاهدان تقدیر و تشکر کرد. سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان و دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی […]

اوشیدا : نماینده مردم سیستان از زحمات دستگاه اطلاعاتی کشور، وزیر اطلاعات و وزارت اطلاعات ،وزیر امور خارجه و وزارت خارجه و سربازان گمنام امام زمان (عج)،سفارت یمن ،عالی نماینده مردم سیستان و شهریاری نماینده مردم زاهدان تقدیر و تشکر کرد.

سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان و دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از زحمات دستگاه اطلاعاتی کشور، وزیر اطلاعات و وزارت اطلاعات ،وزیر امور خارجه و وزارت خارجه و سربازان گمنام امام زمان (عج)،سفارت یمن ،عالی نماینده مردم سیستان و شهریاری نماینده مردم زاهدان و همچنین همه افرادی که برای آزادی دیپلمات ایرانی تلاش و پیگیری نموده اند،تقدیر و تشکر کرد.

نماینده مردم سیستان از خانواده نیکبخت که در این مدت صبوری کردند و در واقع از مردم سیستان که مدام پیگیری آزادی این دیپلمات ایرانی بودند ،تقدیر و تشکر نمود.

حسینی بیان کرد: پیگیری‌های مستمری با مقامات یمنی در این مدت صورت گرفت و با اقدامات و تلاشهای وزارت اطلاعات سرانجام دیپلمات ربوده شده به کشور بازگردانده شد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21402

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سلام،ضمن تشکر از دستگاه اطلاعاتی کشور وسربازان گمنام آقا امام زمان(عج) و همه بزرگوارنی که جهت آزاد سازی دیپلمات ربوده شده در کشور یمن، جناب آقای نوراحمد نیکبخت، تلاش و پیگیری نمودند، خداقوت خسته نباشید.آزادی دیپلبمات آقای نیکبخت را به همه مردم کشورمان ،مقام معظم رهبری ،فامیل نیکبخت،سرحدی،موسوی وتمینی تبریک عرض می نماییم.