اوشیدا : نماینده مردم سیستان از زحمات دستگاه اطلاعاتی کشور، وزیر اطلاعات و وزارت اطلاعات ،وزیر امور خارجه و وزارت خارجه و سربازان گمنام امام زمان (عج)،سفارت یمن ،عالی نماینده مردم سیستان و شهریاری نماینده مردم زاهدان تقدیر و تشکر کرد. سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان و دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی […]

اوشیدا : نماینده مردم سیستان از زحمات دستگاه اطلاعاتی کشور، وزیر اطلاعات و وزارت اطلاعات ،وزیر امور خارجه و وزارت خارجه و سربازان گمنام امام زمان (عج)،سفارت یمن ،عالی نماینده مردم سیستان و شهریاری نماینده مردم زاهدان تقدیر و تشکر کرد.

سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان و دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا از زحمات دستگاه اطلاعاتی کشور، وزیر اطلاعات و وزارت اطلاعات ،وزیر امور خارجه و وزارت خارجه و سربازان گمنام امام زمان (عج)،سفارت یمن ،عالی نماینده مردم سیستان و شهریاری نماینده مردم زاهدان و همچنین همه افرادی که برای آزادی دیپلمات ایرانی تلاش و پیگیری نموده اند،تقدیر و تشکر کرد.

نماینده مردم سیستان از خانواده نیکبخت که در این مدت صبوری کردند و در واقع از مردم سیستان که مدام پیگیری آزادی این دیپلمات ایرانی بودند ،تقدیر و تشکر نمود.

حسینی بیان کرد: پیگیری‌های مستمری با مقامات یمنی در این مدت صورت گرفت و با اقدامات و تلاشهای وزارت اطلاعات سرانجام دیپلمات ربوده شده به کشور بازگردانده شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه