تاریخ : جمعه, ۲۱ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 12 August , 2022

از نماینده ای که خود را خدا می داند تا نماینده ای که بی اعتنا از کنار مردم عبور می کند/اینقدر ادعا در دوران نمایندگی چه نتیجه ای داشت?

 • کد خبر : 46054
 • ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۹:۳۸
از نماینده ای که خود را خدا می داند تا نماینده ای که بی اعتنا از کنار مردم عبور می کند/اینقدر ادعا در دوران نمایندگی چه نتیجه ای داشت?
سیستان سرزمینی با سبقه تاریخی و پر از موفقیت و درخشان سالهاست که با قهر طبیعت و در سایه آن با فراموشی پایتخت نشین ها مواجه گردیده است.

سیستان سرزمینی با سبقه تاریخی و پر از موفقیت و درخشان سالهاست که با قهر طبیعت و در سایه آن با فراموشی پایتخت نشین ها مواجه گردیده است و نمایندگان که پل ارتباطی میان مردم و مجلس هستند به وظیفه ذاتی خود نمیتوانند به خوبی عمل نمایند و صدا موکلینشان را باصداقت به گوش مسئولان کشوری برسانند.

 

گندم خبر, سرزمین مردان مردی همچون شهیدان حسینی طباطبائی، میرحسینی، عالی، فارسی و دیگر عزیزان شهید رفته از این خاک، مدتی است شدیدا بیمار شده است و راه درمانی با توجه به انتخاب های ناصحیح خود ما مردم و به طبع آن حضور مسئولین ضعیف برای آن یافت نمی شود.

 

یکی از نمایندگان سیستان صوت توهین هایش خاطر مردم و خانواده های شهدا را مکدر کرده است و نماینده دیگر که خود را نعوذبه الله، خدا می داند روح و روان مردم را نشانه گرفته اند و تمام ادعاها و قول های ایام تبلیغات انتخابات پوچ و توخالی تا به این ساعت از آب در آمد.

 

این روزها پشیمانی از انتخابی امیدوار کننده در صحبت های اکثر مردم دیده می شود و دیگر نمی دانند باید به چه کسی تکیه کنند تا صدایشان باشد و برای حل مشکلاتشان در تهران بجنگد.

 

نماینده ای که خود را خدا می داند و هر روز برای تلطیف افکار عمومی به نفع خویش و بزرگ جلوه دادن کارهای کوچکش طرفداران به ظاهر مطالبه گرش باعناوین مختلف  سایتی و کانالی بالا می آورند تا مردم را سرگرم اخباری پوچ و بی پایه نمایند.

 

این نماینده در سکانس های بعدی تمام تلاش خود را گذاشته تا بگوید فقط من بوده و تمام کارها را من کرده ام که باید گفت سخت در اشتباهید چرا که گذشت زمان خود بزرگترین قاضی و صادق ترین محکمه دنیاست.

 

جناب نماینده، استاندار سه استان بوده اید, فعالیت کرده اید درست اما حال وقت گفتن از گذشته نیست, برای مان از اقدامات مثبت به ثمرنشسته ی خویش از این دوره از زندگیتان بگویید، در دوران نمایندگی چه یادگاری از خود به جز بازدیدهای بی ثمر و عکس های یادگاری برجای گذاشته اید؟

 

نماینده دیگر سیستان بی اعتنا تر از همیشه نسبت به مردم در غیبت کبری به سر می برد و مشخص است به مجلس رفته تا سودی نصیب خویش و آنان که برای انتخابات زحمت پیروزی اش را کشیده اند گرداند ولی باید گفت با مردم و در کنار مردم بودن برگ زرینی در کسب موفقیت ها می باشد.

 

جنابان نماینده بردوش همین مردم رنجور و دردمند به درجات بالا دست یافتید یا دین خود را ادا کنید یا به مردم شجاعانه اعلام کنید ما نمی توانیم ( هر چند غرورتان قطعا اجازه چنین اقدامی نخواهد داد ) تا دیگر به حضور شما در مجلس شورای اسلامی امیدی نداشته باشند .

 

اگر مشکلات را بیان می کردیم در این زمان باید سرافکنده و خجل می شدید از این عملکرد تیره و تارتان که امید است چشم بینای مردم باشید و بمانید و صدای مظلومان تنگه احد ایران اسلامی باشید.

 

اما حیف…

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46054

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 11در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۱
 1.  متاسفانه سیستان قربانی بلوچستان شده و درحال ذبح شدن است 

 2. سلام با انتشار این متن احساس می کنم پی انتشار حقیقت هستین. اگر همیشه چنین باشد ما قبول داریم که به نفع ما مردم رنج کشیده قلم می زنید .واگر پی تخریب یک نفر و دیگری را بزرگ وکار آمد جلوه دادن قدم بردارید باطل ومنسوخید مممممنووونم

 3. دهمرده هیچکار نکه ور زابل از کیخا خا انتظار بیشتر نبو

 4. درود برشما که حرف حق را برزبان جاری وباقلم نگارش نمودید

 5. حرف حق زدی

  • دوتا نماینده که خداروشکر یکی از یکی دیگه با شعورتر فرستادیم مجلس که چکار کنند کارشون اینه که چاه نیمه ها رو خشک کنند واب زابل رو جیره بندی بکنند و در عوضش واسه زاهدان شبانه روزی دوتا فاز لوله پرفشار اب بره . خدایا خودت به بزرگی خودت حکومت شیخ ها رو سرنگون کن ?

 6. دهمورده مرده

 7. فقط وفقط در نزد خدا دعا میکنم که ….. سرنگون بشه که از ما مردم سیستان بیچاره تر هیچ کجا نیست آب زابل رو واسه زاهدان میفرستند نمایندهای ما بعد واسه خود زابل آب رو جیره بندی میکنند خدا بیامرزه…. رو که همین ۴ تا چاه نیمه رو درست کرد و گرنه از این ….. بخاری نبود اما اگه بگند اختلاس نگاه کن چطور مخشون کار کند

 8. سیستان درهزینه های بدون نتیجه ناامیدکننده وعدم ماندگاری نخبگان علمی واقتصادی بومی درسیستان اگرچانیمه نبود مگرمیرفتی افغانستان برای دیدن یک درخت گز آقایان ناسپاس اگرآدمهای دلسوز هستید کارگاهای آسیب شناسی …..

 9. خیلی هم خوبن لطفا تخریب نکنید.. لطفا اول بدونید شرح وظایف نماینده رو بعد قضاوت کنید انگار اونا همه کاره هستن… اخبار مجلس رو دنبال کنید فعالیت نمایندگان محترم رو می بینید… نشستید تو خونه هاتون و میگید کار نکردن 

 10. سلام املای سبقه را غلط نوشتید .درستش صبغه است