گندمـــــ پرس : بمناسبت هفته تعاون در شهرستان ایرانشهر نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات شرکت تعاونی ها در قلعه ناصری این شهرستان افتتاح گردید.   به گــزارش گندمــــ پرس در این مراسم که حجت الاسلام و المسلمین سید شجاع الدین ابطحی امام جمعه معزز ، داوودی معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و جمعی از […]

گندمـــــ پرس : بمناسبت هفته تعاون در شهرستان ایرانشهر نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات شرکت تعاونی ها در قلعه ناصری این شهرستان افتتاح گردید.

IMG-20150905-WA0002

 

به گــزارش گندمــــ پرس در این مراسم که حجت الاسلام و المسلمین سید شجاع الدین ابطحی امام جمعه معزز ، داوودی معاونت محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و جمعی از مسولین حضور داشتند ضمن افتتاح بازدیدی از غـرفه ها بعمل آوردند.

 

IMG-20150905-WA0003

در ابتدا امام جمعه ایرانشهر ضمن تبریک هفته تعاون بر توسعه شرکت های تعاونی و فراهم کردن زمینه اشتغال تاکید و مردم و مسولین را به همدلی و همفکری فراخواند،همچنین در ادامه این مراسم که بعد از نماز مغرب و اعشاء برگزار گردید جناب اقای سلامی ریاست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی توضیحاتی در مورد تعاونی های فعال این شهرستان ارائه دادند که از مجموع بالای شرکت تعاونی ها فقط تعداد اندکی مشغول به کار و فعالیت می باشند همچنین اظهار امیدواری کردند با توافق صورت گرفته موضوع برجام با تلاش مردم و مسولین شرکت تعاونی های ورشکست شده دوباره به چرخه تولید بازگــردند.

 

IMG-20150905-WA0001


فرماندار ایرانشهر نیز در این نشست با تبریک هفته تعاون به نقش تعاونی ها در چرخه اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت: تعاونی ها در توسعه تولیدو اشتغال و عمران نقش بسزایی داشته اند.

 


نبی بخش داوودی ، با تاکید بر تقویت بیشتر بخش تعاون اظهار داشت: شهرستان ایرانشهر دارای ظرفیت های خوبی در بخش های مختلف بویژه کشاورزی و معدنی است که باید از این استعداد ها به خوبی استفاده کرد.

 


 همچنین در این برنامه هفت سوال در بین شرکت کنندگان در جشنواره توزیع شد و به هفت نفر برتر که بهترین پاسخ ها را داده بودند جوایزی نیز تعلق گرفت .

 


در پایان جشنواره از تعاونی های برتر تجلیل شد.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه