تاریخ : دوشنبه, ۸ خرداد , ۱۴۰۲ Monday, 29 May , 2023

نقص فنی در پرواز زابل به تهران

  • کد خبر : 19048
  • ۲۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۷

شهرگندمـــ : پرواز شماره ۱۰۸۴ روز پنجشنبه، ۱۹ دی‌ماه شرکت هواپیمایی ماهان به مقصد تهران با ۷۳ نفر مسافر و خدمه پرواز در حالی ساعت ۹:۲۵ در طول باند قرار گرفت و عملیات پرواز را شروع کرد که قبل از پریدن و جدا شدن چرخ‌ها از باند فرودگاه یکی از موتور‌های این هواپیما دچار نقص […]

شهرگندمـــ : پرواز شماره ۱۰۸۴ روز پنجشنبه، ۱۹ دی‌ماه شرکت هواپیمایی ماهان به مقصد تهران با ۷۳ نفر مسافر و خدمه پرواز در حالی ساعت ۹:۲۵ در طول باند قرار گرفت و عملیات پرواز را شروع کرد که قبل از پریدن و جدا شدن چرخ‌ها از باند فرودگاه یکی از موتور‌های این هواپیما دچار نقص فنی شد.

به گزارش شهرگندمــــ به نقل از جهان رئیس فرودگاه زابل درگفتگو با تسنیم با تایید این مطلب اظهار داشت: خلبان به موقع از اوج‌گیری پرواز خودداری کرد.

علی سرگزی با اشاره به اینکه با پرواز جایگزین یک مهندس پرواز به همراه تعدادی تجهیزات و لوازم فنی به فرودگاه زابل اعزام شد، افزود: با تعمیر نقص فنی موتور، این هواپیما بدون مسافر در ساعت ۱۸ و ۲۵ دقیقه به مقصد تهران پرواز کرد و به سلامت در تهران به زمین نشست.

وی در ادامه به ساماندهی مسافران جامانده از این پرواز اشاره و اضافه کرد: پرواز شماره ۱۰۸۴ شرکت هواپیمایی ماهان که به علت این نقص لغو شده بود با پرواز جایگزین شرکت در ساعت ۱۷ همین روز به مقصد تهران پرواز کرد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19048

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. خدا بخیر بگذرونه . این پروازآخر کار دستمون میده

  2. بعدش به قول احمدی جون بگوید تحریمها کاغذپاره هی بیش نیستند