گندمـــــ پرس :       به نام خداوند بخشنده مهربان   سلام به همه دوستان و همکاران گــرامی   هر چند سلام سر آغاز دردناک خداحافظی است. ولی بگذارید این خداحافظی به امید درپیش بودن سلامی نو باشد.     خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش […]

گندمـــــ پرس :

 

نامه خداحافظی

 

 

به نام خداوند بخشنده مهربان

 

سلام به همه دوستان و همکاران گــرامی

 

هر چند سلام سر آغاز دردناک خداحافظی است. ولی بگذارید این خداحافظی به امید درپیش بودن سلامی نو باشد.

 

 

خداوند منان را شاکرم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت شما همکاران و دوستان رسانه ای برای مطالبه حقوق مردم سپری کنم ، به یقین ادعا میکنم که در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی ،اخلاقی ،علمی و فنی شما مدیران توانمند و همکاران پرتلاش و اندیشمند محترم نصیب اینجانب شده است .

 

 

اکنون که قرعه برای خدمت در سنگری دیگر و در عنوان مشاور و کارشناس امـور رسانه دفتر امام جمعه معـزز شهرستان زابل برای اینجانب فـراهم گــردیده است ، فرصت را مغتنم شمرده و به پاس همکاری ، لطف و همدلی کلیه همکاران قدیمی و گندم پرسی و دوستان رسانه ای  که از آشنایی با آنان به خود می بالم و همواره یاریگر اینجانب بوده اند سپاسگزاری می نمایم .

 

 

با اذعــان به این حقیقت که، آنچه محقق شده، لطـف پروردگار و آنچه مانده، بضاعت ناچیز این بنده بوده است،کلیه دوستان و همکاران صمیمی ام را ، به خدا می سپارم و در همینجا اعلام میکنم که از این لحظه به طور کامل از مجموعه گندم پرس و جدا شده و صمیمانه درخواست دارم قصور و کاستی هایم را با دیده رحمت ، بر من ببخشایند و امیدوارم دوستان رسانه ای ما بدون در نظر گرفتن بحثهای جناحی ، فقط و فقط به فکـر سیستان و مطـالبات این مــردم دردمند باشند و تمام هم و غم خود را بر روی پیگیری مطالبات مردم قرار دهند تا به فضل الهی بتوانیم به هدف والایمان یعنی سیستانی آباد برسیم .

 

 

در سایه عنایات امام عصر (عج)، برای همگی آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان را دارم .

 

عـلیرضـا بـارانــی

27 آبـان 1394

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه