گندمـــ پرس : هر چه به ماههای پایانی سال جاری که همزمان است با برگزاری انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی نزدیک می شویم , افرادی که قصد کاندیداتوری دارند به طرق مختلف این مساله را بیان می کنند. یکی از کسانی که از مدتها قبل سخن از آمدن و نیامدن وی در صحنه انتخابات مجلس […]

گندمـــ پرس : هر چه به ماههای پایانی سال جاری که همزمان است با برگزاری انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی نزدیک می شویم , افرادی که قصد کاندیداتوری دارند به طرق مختلف این مساله را بیان می کنند.

یکی از کسانی که از مدتها قبل سخن از آمدن و نیامدن وی در صحنه انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه سیستان بود , دکتر حبیب الله دهمرده می باشد.

 

بنا براین گزارش دکتر دهمرده در گفتگو با گندمـ پرس کاندیداتوری خود در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه سیستان را تائید کرد.

به گزارش گندمــ پرس  از مهمترین مسئولیت های  که پیش از این دکتر حبیب الله دهمرده در آن حضور داشته می توان به ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان , ریاست دانشگاه پیام نور زاهدان, ریاست دانشگا تربیت معلم زاهدان , ریاست هیات مدیره و مدیرعامل سازمان عمران سیستان , ریاست دانشگاه زابل , استانداری سیستان و بلوچستان , استانداری کرمان , استانداری لرستان اشاره کرد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه