تاریخ : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ Sunday, 3 July , 2022

نشست صمیمی سران طوایف و ریش سفیدان منطقه سیستان باحضور سردار محمدناظری

  • کد خبر : 46422
  • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹
نشست صمیمی سران طوایف و ریش سفیدان منطقه سیستان باحضور سردار محمدناظری
همزمان با سالروز ولادت منجی عالم بشریت امام عصر (عج) نشست صمیمی ریش سفیدان و سران طوایف با حضور سردار رشید اسلام سردار محمدناظری جانشین فرمانده سپاه سلمان ....

گندم خبر, همزمان با سالروز ولادت منجی عالم بشریت امام عصر (عج) نشست صمیمی ریش سفیدان و سران طوایف با حضور سردار رشید اسلام سردار محمدناظری جانشین فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان برگزار گردید.

 

در این نشست معاونت فرمانده سپاه سلمان، فرمانده تیپ علی اکبر، فرمانده هان نواحی پنج گانه سپاه منطقه سیستان، دادستان عمومی و انقلاب زابل، رییس اداره اطلاعات سیستان، فرمانده مرزبانی سیستان، معاون سیاسی فرمانداری زاهدان و جمعی کثیری از معتمدین و ریش سفیدان منطقه حضور داشتند.

 

بزی، میربهاءالدین، رخشانی، عزیزی و سرگزی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب به نمایندگی از باقی حضار به ایراد سخن پرداختند.

 

عزیزی یکی از افراد سخنران دراین جلسه ضمن بیان سابقه تاریخی منطقه سیستان و شرایط بحرانی کنونی که درآن دچار گردیده است از سردار محمد ناظری درخواست نمود تا شرایط کمک و همراهی سپاه برای کاهش مشکلات منطقه  مهیا گردد.

 

دادستان عمومی و انقلاب زابل دیگر سخنران جلسه بیان کرد: از این جلسه استفاده نموده و دو تشکر را بیان مینمایم، یکی تشکر از سردار معروفی به دلیل حمایت های ایشان از منطقه سیستان و جهت شناخت فرزندان برومدن سیستان قابل تقدیر و تشکر است که چنین فرزندی( سردار محمد ناظری ) از این منطقه را در جهت خدمت گزاری هرچه بهتر به مردم سیستان و بلوچستان را رشد دادند.

 

وی افزود: تقدیر و تشکر دوم بنده از شما معتمدان و ریش سفیدان، مسئولان محترم و خصوصا جوانان است که در همه حالت زمانی که یک جریان خدمت گذار برای خویش را تشخیص می دهید سریعا در جهت حمایت از این جریان قدم برمیدارید.

 

سردار محمد ناظری گفت: ریش سفیدان, بزرگان طوایف و محله ها باید پدرانه طایفه و محله خود را زیر نظر داشته باشند.

 

وی افزود: ریش سفیدان و برزگان طوایف باید بدانند از نظرمسائل اخلاقی باتوجه به اینکه در عصر دیجیتال به سر میبریم جوان محله و طایفه چه میکند؟

 

جانشین فرمانده سپاه سلمان استان در بخشی دیگر از سخنانش به فعالیت هایی که در سال های گذشته برای هم افزایی وهم دلی سران طوایف وریش سفیدان انجام شده است اشاره نمود.

 

وی بیان کرد: ظرفیت سران طوایف و ریش سفیدان ظرفیتی بزرگ است که باید ازآن استفاده گردد.

 

وی  در بخشی دیگر صحبت های خویش بیان کرد:مسئولان محترم بدانند هرکسی که برای این مردم خدمتی انجام دهد آنها (مردم)نیز قدردان زحماتشان خواهند بود.

 

گفتنی است در انتهای این جلسه که ساعاتی به طول انجامید لوح های تقدیری از سوی فرمانده سپاه سلمان سردار معروفی، سران طوایف و ریش سفیدان و خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران به جهت تقدیر از زحمات چندین ساله سردار محمد ناظری تقدیم وی گردید.

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46422
  • دیدگاه‌ها برای نشست صمیمی سران طوایف و ریش سفیدان منطقه سیستان باحضور سردار محمدناظری بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.