گــنــدمــ پــرس: همزمان با آغاز هفته بسیج نشست خبری سرهنگ  علی ثمره حسینی فرمانده سپاه ناحیه زابل درمحل دفتر فرماندهی برگزار گردید. دراین نشست علی ثمره حسینی ضمن تبریک هفته بسیج گفت : “بسیج دست قدرت خدا “شعار امسال هفته بسیج است و بسیج با حضور در صحنه های مختلف کارنامه بسیار درخشانی را از […]

گــنــدمــ پــرس: همزمان با آغاز هفته بسیج نشست خبری سرهنگ  علی ثمره حسینی فرمانده سپاه ناحیه زابل درمحل دفتر فرماندهی برگزار گردید.

۲۰۱۵۱۱۲۱_۱۸۴۶۰۶

دراین نشست علی ثمره حسینی ضمن تبریک هفته بسیج گفت : “بسیج دست قدرت خدا “شعار امسال هفته بسیج است و بسیج با حضور در صحنه های مختلف کارنامه بسیار درخشانی را از خودش بجا گذاشته است .
 در دوران دفاع مقدس بسیج بصورت سازمان یافته در جبهه های جنگ به صورت جدی واردصحنه شدبطوریکه ما شاهد پیروزی های زیاد و بزرگی بودیم .

وی افزود :در عرصه اقتصاد مقاومتی با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری بسیج بصورت جدی وارد شده بطوریکه در سال 94چیزی بالغ بر هفتاد و یک طرح اقتصاد مقاومتی در قالب دامداری و کشاورزی تسهیلات پرداخت گردیده است.
وی با  تاکید بر اینکه امسال تسهیلاتی خوبی واگذار شد،افزود: برخلاف سالهای گذشته با پیگیرهایی فرمانده محترم سپاه سلمان این وام ها بصورت قرض الحسنه تا سقف ده میلیون تومان واگذار گردیده و بسیج سعی کرده با ورود در عرصه های مختلف کارهای بزرگی را انجام دهد.
درادامه فرمانده بسیج سپاه شهرستان زابل به تشریح برنامه هایی ویژه هفته بسیج اشاره کرد و گفت: هم اکنون برنامه هایی در سه سطح؛ یک؛ دو ؛ سهدر حال برگزاری است. که به شرح ذیل میباشد:

سطح یک (ناحیه ای )شامل :نشستهای بصیرتی واستکبار ستیزی -کوهپیمایی-پیاده روی-افتتاح وبازدید طرحهای اقتصادمقاومتی -گردهمایی بسیجیان واقشار-خدمات پزشکی ودرمانی -خدمات بسیج 

سطح دو (حوزه ای ) شامل : خدمات آموزشی بسیج -خدمات جذب بسیج -گردهمایی حوزه ای بسیجیان -برگزاری یادواره های شهدای بسیج -نشست های بصیرتی وروشنگری- برپایی نمایشگاه 

سطح سه (پایگاهی ) شامل : دعوت بسیجیان درمراسمات -برگزاری مراسمات ادعیه -دیدار با خانواده شهدا محلات –

فراخوانی پایگاههای مقاومت -میدان تیر 

روز شمار سی وششمین سالگرد هفته بسیج :

29آبانماه : بسیج ,ولایت وانتظار

30آبانماه :بسیج,بصیریت واستکبارستیزی 

1آذرماه : بسیج ,خودکفایی واقتصادمقاومتی 

2آذرماه:بسیج ,خودباوری وجهادعلمی 

3آذرماه :بسیج ,خانواده وسبک زندگی اسلامی 

4آذرماه :بسیج , وحدت وبیداری اسلامی 

5آذرماه : بسیج ,ایثار وشهادت 

سرهنگ ثمره ازبرگزاری برنامه بزرگ اجتماع 12هزار نفری بسیجیان شهرستان باعنوان شکوه ایستادگی که در ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل در 5آذرماه مصادف با روز تشکیل بسیج خبرداد.

درپایان فرمانده ناحیه زابل در پاسخ به سوالات خبرنگاران افزود: امروز بسیج با تشکیل گردان های بیت المقدس، امام حسین(ع) ،کوثر ، عاشورا و الزهرا(س) سازماندهی شده اند و این خودش می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده مهم در مقابل همه هجمه های دشمن باشد.

وی با تاکید بر اینکه بسیج بعنوان یک ارگان مردمی می تواند در خدمت تمام دستگاهها و مدیران باشد ،گفت: ناحیه سپاه زابل این آمادگی را دارد که در کنار تمامی مدیران شهرستان برای حل مشکلات با ظرفیت بسیار خوبی که بسیج در شهرستان زابل دارد، باشد.

۲۰۱۵۱۱۲۱_۱۸۴۶۴۱
فرمانده سپاه زابل به برنامه های فرهنگی ناحیه زابل اشاره کرد و افزود: اعزام کاروان های راهیان نور ، برگزاری یادواره های شهدا و واقعه غدیر تاثیر گذاری زیادی در منطقه داشت .

ثمره حسینی اظهار کرد: در تلاش هستیم با هماهنگی فرمانده سپاه سلمان امکان بازدید کاروان های استان های دیگر از یادمان هایی که فرزندان این خطه از کشور در حوادث تروریستی به شهادت رسیده اند بازدید کنند.

وی افزود: پیامدهای منفی تهاجم فرهنگی دشمن بیشتر در شبکه های ماهواره ای و اجتماعی را شامل می شود که در این بخش خیلی محکم ورود کردیم و با برگزاری کلاس های روشنگری و نشست های صالحین انجام می گیرد و نسخه جنگ نرم صالحین می باشد و تمام تلاش ما این است که جوانان به مسجد بیایند.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه