گندم پرس : با ورود سامانه بارش زا در منطقه سیستان ، که شروع بارندگی و نـزول رحمت الهی از ساعت ۲۰:۳۰  چهارشنبه ۱۹ اسفند ماه آغاز و تا ساعت ۱۱:۰۰  روز پنج‌شنبه ادامه یافت با آبگرفتگی شدید معابر همراه بود. بنا بر اعلام اداره هواشناسی زابل ، میزان بارندگی در ایام مذکور به مقدار […]

گندم پرس : با ورود سامانه بارش زا در منطقه سیستان ، که شروع بارندگی و نـزول رحمت الهی از ساعت ۲۰:۳۰  چهارشنبه ۱۹ اسفند ماه آغاز و تا ساعت ۱۱:۰۰  روز پنج‌شنبه ادامه یافت با آبگرفتگی شدید معابر همراه بود.

بنا بر اعلام اداره هواشناسی زابل ، میزان بارندگی در ایام مذکور به مقدار ۱۴/۴ میلی‌متر بوده که متعاقب شروع بارش باران این نعمت و رحمت الهی و در همان ساعات اولیه ، اداره خدمات شهر شهرداری زابل و سایر واحدهای مرتبط، با تشکیل اکیپ‌های ویژه ، اقدام به جمع‌آوری آبهـای سطحی و راکـد را با استفاده از بکارگیری کلیه امکانات موجود شهرداری، در سطح شهر آغاز نمودند.

۹

با توجه به میزان بارندگی و آبگرفتگی در برخی از معابر، جمع‌آوری آبهای سطحی معابر اصلی (مرکز شهر و خیابانهای اصلی) بمنظور سهولت تردد شهروندان محترم در دستور کار ویژه قرار گرفت. ضمن اینکه جمع‌آوری آبهای معابر فرعی نیز کماکان ادامه خواهد یافت.

index

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه