شهرگندمـــ : پس ازاینکه سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شواری اسلامی خواستار مسلح شدن معلمین در حوزه بلوچستان شد , اینبار نخعی مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز این مساله را مطرح کرد و گفت : چنانچه لازم باشد معلمان خود را در سیستان و بلوچستان مسلح می‌کنیم و در این زمینه […]

شهرگندمـــ : پس ازاینکه سید باقر حسینی نماینده مردم سیستان در مجلس شواری اسلامی خواستار مسلح شدن معلمین در حوزه بلوچستان شد , اینبار نخعی مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز این مساله را مطرح کرد و گفت : چنانچه لازم باشد معلمان خود را در سیستان و بلوچستان مسلح می‌کنیم و در این زمینه هماهنگی‌ها با ارگان‌های مربوطه انجام شده است.

IMG-20150103-WA0002_resized

به گزارش شهر گندمـــ به نقل از تسنیم , علیرضا نخعی امروز پیش از خطبه‌های نماز جمعه زاهدان در مصلی قدس این شهرستان با تبریک سالروز ولادت پیامبر مهربانی‌ها حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع)، با اشاره به اقدامات اخیر تروریستی و به شهادت رساندن چند تن از معلمان در استان، اظهار داشت: اگر لازم باشد، معلمان خود را مسلح خواهیم کرد و معلمان ما در یک دست قلم و در دست دیگر سلاح خواهند داشت و کار خود را ادامه می‌دهند. در این استا، هماهنگی‌های لازم با ارگان‌های مربوطه انجام شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در مورد اقدامات تروریستی انجام شده در استان، افزود: این گونه حرکات از رذیل‌ترین و بدترین کارهایی است که در حق معلمان انجام شده است.

نخعی با اشاره به شهدای این قشر در دوره دفاع مقدس، گفت: قشر فرهنگی بیش از 40 هزار شهید در دوران 8 سال دفاع مقدس تقدیم کرده و این از افتخارات ما است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه