گندمــ پرس : سایت مجمع عالی بسیج شهرستان زابل عصر روز چهارشنبه 20 خرداد سالجاری شروع به کار کرد. این سایت اولین سایت مجامع عالی شهرستانی در سطح مجامع عالی کشوری  است که  به پیشنهاد و پس از شروع به کار دومین هیئت رئیسه مجمع عالی بسیج این شهرستان ،توسط محمد کیانی بازرس دوم هیئت […]

گندمــ پرس : سایت مجمع عالی بسیج شهرستان زابل عصر روز چهارشنبه 20 خرداد سالجاری شروع به کار کرد.

این سایت اولین سایت مجامع عالی شهرستانی در سطح مجامع عالی کشوری  است که  به پیشنهاد و پس از شروع به کار دومین هیئت رئیسه مجمع عالی بسیج این شهرستان ،توسط محمد کیانی بازرس دوم هیئت رئیسه مجمع عالی بسیج شهرستان زابل در جهت کیفی سازی فعالیت های بسیج ،بصیرت افزایی و بالابردن اطلاعات بسیجیان و آحاد مردم به آدرس (www.majmaeaale.ir) رسما فعالیت رسانه ایی خود را آغاز کرد.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از وبسایت مجمع عالی بسیج زابل , این سایت که به طور رسمی با حضورفرمانده سپاه زابل و دیگر  اعضاء قشر بسیج شهرستان زابل عصر روز چهارشنبه 20 خرداد در محل هتل نیمروز زابل رونمایی گردید اولین سایت مجمع عالی بیسج شهرستانها در سطح کشور است .

محمد ناظری فرمانده سپاه زابل افزود:آگاه سازی و اطلاع رسانی یکی از کارهای مهم فرهنگی است که باید درست در مسیر خود قرار گیرد و امیدواریم  با راه اندازی این سایت در فرهنگ سازی و جنگ نرم  که هدف اصلی و سازنده ایی است به مقصد که همان رسیدن به توان سازندگی بسیجیان در عرصه های مختلف  است برسیم .

علی اکبر نصیری رئیس مجمع عالی بسیج شهرستان گفت:مجمع شهرستان زابل طی نامه ایی از تمامی  روسای مجامع عالی بسیج  دیگر شهرهای  کشور در خواست کرده جهت برگزاری همایشی به سیستان سفر کنند که به زودی تاریخ و زمان آن پس از هماهنگی با شهرستانها اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به گزاره برگ ملت ایران افزود:جهت گزاره برگ ملت ایران و اعلام حمایت آن از سوی مجمع عالی بسیج زابل همایشی در هفته آینده با حضور مهمانانی از تهران برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه