گـندمــــ پـرس : جلسه ستاد تسهیلات نوزوز 94 شهرستان زابل در تاریخ 93/11/29با حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و کلیه مسئولین محترم ادارات شهرستان در محل فرمانداری شهرستان زابل بـرگزار شد. به گـزارش گـندمـــ پـرس به نقل از پـایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ویژه شهرستان زابــل ، در این جلسه ناظـری معاونت استاندار و […]

گـندمــــ پـرس : جلسه ستاد تسهیلات نوزوز 94 شهرستان زابل در تاریخ 93/11/29با حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و کلیه مسئولین محترم ادارات شهرستان در محل فرمانداری شهرستان زابل بـرگزار شد.

به گـزارش گـندمـــ پـرس به نقل از پـایگاه اطلاع رسانی فرمانداری ویژه شهرستان زابــل ، در این جلسه ناظـری معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابـل با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در ستـاد نوروزی اظهار داشـت : با بررسی نقاط ضعف و قـوت ستاد تسهیلات نوروزی سال 93 ، تمام اعضای این ستاد بایستی تلاش کنند تا نواقص سالهـای گذشته را برطرف کنند.

IMG-20150218-WA0004

نـاظـری با اشاره به اینکه  شهرسـتان زابل ، سال قبل‏ در بین سایر شهرهای استانمان جزو مناطق پربازدید را به خود اختصاص داد ، تصریح کرد: امسال نیز همچون سال‏های قبل به منظور ارتقای سطـح کیفی برنامه‏ ها ، ایجاد تسهیلات و خدمات جدید تلاش می ‏کنیم تا در سطح شهرستان های استان نیز مطرح گـردیـم.

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابـل اظهار داشت: تمام نهادها و ادارات عضو ستاد تسهیلات نوروزی در ارائه خدمات به مسافران نوروز 94 با یکدیگر همسو و در تعامل کـامل هستند.

IMG-20150218-WA0003

وی یادآور شد: ماموران پلیس ‌راه نیز باید برای ایمن‌ کردن محورهای ارتباطی با اعمال قانون برای رانندگان متخلف ، نقش مهمی در کاهش تصافات جاده‌ای و آرامش مردم ایفا می کنند .

ایشان افزود : پلیس نیز با فعالیت‌های خود امنیت را برقرار کرده و با استقرار در جاده‌ها و محورهای مختلف سعی خواهد کرد رضایت مردم را فراهم آورد.

IMG-20150218-WA0005

معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابـل در ارتباط با نقش اداره صنعت معدن و تجارت و مجمع امور صنفی و سایر ادارات در امر تسهیلات سفر شهرستان تصریح کرد : همچنین نظارت بر نحوه توزیع و قیمت‌گذاری کالاها در فروشگاه‌های مواد خوراکی و پوشاک، تجهیز هتل‌ها ، مسافرخانه‌ها و مدارس شهرستان و خانه معلم برای مسافران، آماده‌باش دستگاه‌ها برای امدادرسانی جاده‌ای ، توزیع بروشورهای اطلاع ‌رسانی از مکان‌های فرهنگی ، تاریخی و گردشگری و تنظیم مراکز خرید در طول تعطیلات نوروزی ، سرویس دهی پایانه حمل و نقل مسافری از مهمترین برنامه‌ها و وظایف اعضای این ستاد است.

IMG-20150218-WA0006

گفتنی است در این جلسه اعضای ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان زابـل به بیان دیدگاه‌های خود در راستای برگزاری هرچه مطلوب‌تر برنامه‌های نوروز 94 پرداختند .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه