گندم پرس : هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل و رئیس ستاد انتخابات سیستان در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور کار ثبت نام از داوطلبان شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سیستان آغاز شد. ناظری با بیان اینکه تا این لحظه فردی برای نام نویسی مراجعه […]

گندم پرس : هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل و رئیس ستاد انتخابات سیستان در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور کار ثبت نام از داوطلبان شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سیستان آغاز شد.

ناظری با بیان اینکه تا این لحظه فردی برای نام نویسی مراجعه نکرده است، افزود: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به فرمانداری ویژه زابل نسبت به ثبت نام خود در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اقدام کنند.

فرماندار ویژه زابل با بیان اینکه داوطلبان تا ۴ دی برای ثبت نام فرصت دارند، گفت: به همراه داشتن ۳ نسخه کپی از کارت ملی و شناسنامه عکس دار به همران اصل این مدارک، تعداد ۱۰ قطعه عکس جدید ۳ در ۴، اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی و اصل و کپی گواهی رسمی قبول استعفا و یا نداشتن اشتغال در پستی خاص و مشاغل مشمول استعفای موضوع ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس از جمله مدارک الزامی برای ثبت نام است.

وی بیان کرد: داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی علاوه بر همراه داشتن مدارک و داشتن شرایط لازم، ملزم به ارائه موافقت نامه استعفای خود از شش ماه پیش در مشاغل دولتی هستند.

ناظری ارائه اصل و کپی کارت پایان خدمت دوره وظیفه عمومی یا مدرک موثق نسبت به مشخص بودن وضعیت مشمولی را الزامی دانست.

وی اظهار کرد: تمهیدات و شرایط لازم برای برگزاری یک انتخابات پرشور و سالم در اسفندماه  امسال در تمامی شهرستانهای منطقه سیستان دیده شده است.

انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان با انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هفتم اسفند سال جاری برگزار می شود./اوشیدا

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه