شهرگندمــــ : در تهران اتوبانها و خیابانهای بسیار زیاد با اسامی متنوعی دیده میشود , اسامی شخصیت ها بزرگ دینی و علمی و شهرها , از جمله میتوانا به خیابان آیت الله مطهری , اتوبان آیت الله صدر , اتوبان آیت الله حکیم , اتوبان کردستان , اتوبان شهید همت نام برد. این حرکت فرهنگی […]

شهرگندمــــ : در تهران اتوبانها و خیابانهای بسیار زیاد با اسامی متنوعی دیده میشود , اسامی شخصیت ها بزرگ دینی و علمی و شهرها , از جمله میتوانا به خیابان آیت الله مطهری , اتوبان آیت الله صدر , اتوبان آیت الله حکیم , اتوبان کردستان , اتوبان شهید همت نام برد.

این حرکت فرهنگی که از نام شخصیت ها و یا شهرهای دیگر در پایتخت کشور استفاده میشود بسیار با ارزش است و میتواند معرف بسیار خوبی برای فرهنگ شهر مربوطه باشد و شخصیت مورد نظر را نیز بخوبی به مردم بشناساند و در یادها ماندگار شود.

index

در همین راستا عادل مزاری از فعالین اجتماعی سیاسی استان , ساکن در تهران و از نزدیکان دکتر قالیباف در گفتگو با شهرگندمـــ گفت : با تلاش و کوشش جمعی از هم استانیهای مقیم تهران بدنبال نامگذاری یکی از خیابانها و یا اتوبانهای تهران بنام سیستان و یا نمادهای تاریخی استان هستیم.

url33

مزاری درپاسخ به این سوال که چقدر امیدوار هستید این اتفاق فرهنگی و با ارزش به سرانجام برسد گفت: بخشی از مسیر را طی کرده ایم و بنده و دوستان بسیار به این امر امیدوار هستیم و این مساله را تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.

شهرگندمـــ : جا دارد از تلاشهای عادل مزاری و دیگر سیستانیهای که جهت انجام این عمل ارزشمند در تلاش هستند تقدیر و تشکر نماییم , بی شک این مهم موجب خواهد شد مردمان کشورمان بیش ازگذشته با فرهنگ و تمدن غنی استان آشنا شوند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه