نامـه جـانبـاز سیسـتـانی بـه ســردار معــروفـــی

 • کد خبر : 28275
 • ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۰
نامـه جـانبـاز سیسـتـانی بـه ســردار معــروفـــی

گندمـــــ پرس : بسیجی آزاده و جانباز ۷۰٪ علیرضاضابطی ، نامه ای خطاب به ســـردار حــاج حسین معروفــی ، فــرمانده سپاه سلمــان استان نگــارش نموده است .   به گــزارش گندمــــ پرس ، متن این نامه به شرح زیر است :   بسم الله الرحمن الرحیم ــ با سلام و عرض ارادت خدمت یادگار دوران […]

گندمـــــ پرس : بسیجی آزاده و جانباز ۷۰٪ علیرضاضابطی ، نامه ای خطاب به ســـردار حــاج حسین معروفــی ، فــرمانده سپاه سلمــان استان نگــارش نموده است .

 

به گــزارش گندمــــ پرس ، متن این نامه به شرح زیر است :

 

بسم الله الرحمن الرحیم ــ با سلام و عرض ارادت خدمت یادگار دوران عشق و معرفت، سردار حسین معروفی عزیز.

 

 

اینجانب به نیابت از مردم ولایت مدار سیستان و خانواده های شهدا،جانبازان و آزادگان سرافراز ، خدمتگزاری شما را در مقام فرماندهی محترم سپاه استان تبریک عرض میکنم.

 

 

سپاه پاسداران در تمامی برهه های حساس انقلاب، چه در دوران جنگ تحمیلی وچه بعد از رحلت پیر فرزانه جماران ، همواره به عنوان یک ستون مستحکم برای نظام اسلامی و در کنار مردم بصــیر ایـران ، حـــامی خــوبی برای مولای عاشــقان حضرت ایت الله العظمی امــام خامنه ای عزیز بوده و می باشد.

 

 

 

سپاه را نباید به عنوان یک ارگان یا سازمان نظامی صرف دانست ، بلکه امروزه سپاه به یک ایده و جریان فکری در میان کل مردم بصیر ایران،منطقه و جهان مبدل گشته؛ این نیروی خاص و مهم ، بر خلاف سایر ارگان های نظامی مرسوم جهان ، دارای رابطه ی تنگاتنگی با مردم می باشد و این فرهنگ را در کالبد تفکر بسیجی با اقشار جامعه ی خود شریک میداند، چون هر پاسدار یک بسیجی و هر بسیجی از صمیم قلب یک پاسدار است ، و این موضوع را در بیان دوست و دشمن کاملا مشهود می باشد.

 

 

 

 

اما این نیروی مردمی و ولایی در استان ما زحماتی دو چندان از سایر مناطق کشور کشیده و انتظار میرود که بیشتر از قبل ادامه داشته باشد.امروزه فعالیت های اقتصادی ، اجتماعی و بخصوص فرهنگی این نیروی مخلص باعث شد تا مناطق نا امن و نا اگاه به تفکر واقعی انقلاب اسلامی به آرام ترین مناطق کشور تبدیل شوند.

 

 

 

 

رابطه ی عاشقانه و دوستانه فرماندهان سپاه با مردم عادی باعث شد تا عده ای که همواره از روی نا اگاهی یا غفلت ، سلاح به سمت نظام و انقلاب گرفته بودند. و خواسته یا نا خواسته اهداف دشمنان اسلام را بر ضد انقلاب اسلامی دنبال میکردند. اما امروزه با خلوص واقعی سپاه که شاهد این مدعا را به وضوح میتوان از در هم امیختن خون فرماندهان شجاعی همچون شوشتری و محمدزاده با مردم شریف این استان مشاهده کرد.با امثال این فداکاری ها ، امروز همان افرادی که به عنوان مخالفین نظام مطرح بودند امروزه برای حفظ و دفاع از خاک و آرمان های جمهوری اسلامی ایران در قالب دسته های رزمی و نیرو های بسیج عشایری جان فشانی میکنند.سردار عزیز،شما برای ما تمام بچه های لشکر 41 ثارالله ، خاطره شهید میرحسینی را زنده میکنید.

 

 

 

 

این سرباز کوچک ولایت نه تنها به عنوان یک جانباز و فرزند شهید ، بلکه با افتخار آزادگی که دارم شما را به عنوان یکی از سرو های مستحکم دوران اسارت مینگرم که هیچ کسی جز یک آزاده نمیتواند ان زمان را درک کند.سردار عزیز سابقه درخشان شما توقع مردم دارالولایه سیستان را از شما بالاتر میبرد. امیدوارم همچون نام زیبایتان حسین، حسین وار از ارزش های انقلاب و اسلام دفاع کنید. ما با همین سینه های سوخته ، عصا و ویلچرهایمان پشتیبانتان هستیم و خواهیم بود.

 

 

 

بسیجی آزاده و جانباز ۷۰٪ علیرضاضابطی فرزندشهید بسیجی محمدعلی ضابطی سیستان

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=28275

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
 1. سلام حاج اقادرودبرشماوهمه سرداران اسلام به امیدسیستان پرازامیدواری

 2. دوستت داریم جاج علی جان به انداره تمام دنیا که حرف همه ایثارگران رابا تمام وجود گفته ای. برادر شما ح ش

 3. سلام
  درود بر شما.

 4. سیستان سرزمینی است که با نامهربانی نخبگان خود مواجه گردیده است نخبگانی که هیچوقت قدر مهربانی سیستان رانمی دانندبه جای وفا ،جفا می کنند (نخبگانی که خانه درسیستان ندارند فقط درسیستان اجاره نشین هستند)تا زمانی که این روند حاکم باشد سیستان خرابتر می شود؛هرزمانی که نخبگان سیستانی مانند آقای دکتر محمد حسن گنجی پدر علم جغرافیا ایران که وابسته ودل بسته بیرجند و محل دفن خودرابیرجند وصیت می کند وقید می کند کلیه دارایش رابرای بیرجند پارکی درست میکنندیاد بگیر ای نخبه سیستانی

 5. سلام
  خوب که چی
  من چند بار نامه رو خوندم … اما منظور نویسنده رو نفهمیدم

  آیا فقط عرض ارادت به فرمانده ازه منصوب شده ملاک بوده یا چیز دیگری!
  آخه غیر از معرفی فضایل معروفی چیز دیگه ای ندیدم

  فقط آخر نامه نوشته بود بفکر باشید !!!