موافقت فرمانداران زابل , هامون و زهک با برنامه سرزده گندمــ پرسی ها

 • کد خبر : 17284
 • ۰۲ آذر ۱۳۹۳ - ۲۲:۴۵

شهرگندمـــ : همانگونه که در ابتدای شروع بکار مجدد به عرض رسید یکی از برنامه های که در سری جدید خدمت شما ارائه خواهد شد برنامه سرزده می باشد که قصد داریم بصورت سرزده با اتفاق فرماندار یا نماینده ایشان به یکی از ادارات سطح شهرستان که از سوی شما به ما معرفی می شود […]

شهرگندمـــ : همانگونه که در ابتدای شروع بکار مجدد به عرض رسید یکی از برنامه های که در سری جدید خدمت شما ارائه خواهد شد برنامه سرزده می باشد که قصد داریم بصورت سرزده با اتفاق فرماندار یا نماینده ایشان به یکی از ادارات سطح شهرستان که از سوی شما به ما معرفی می شود رفته و گزارشی مفصل از اوضاع و احوال آن تهیه , هم صحبت های مسئولین و کارشناسان اداره را بشنویم و هم صحبتهای مردم .

جهت شروع بکار این برنامه لازم بود که با فرمانداران شهرهای پنجگانه سیستان هماهنگی لازم صورت گیرد به همین منظور طی تماس با  فرمانداران محترم این موضوع به اطلاع انها رسید.

به گزارش شهر گندمــــ مهندس ناظری فرماندار زابل این برنامه را بسیار مفید ارزیابی کرد و آمادگی خود را جهت همراهی با این برنامه بیان کرد و گفت : بنده از ابتدا که در سمت فرمانداری زابل قرا رگرفته ام بازدیدهای سرزده از ادارات سطح شهرستان داشته ام و با مشکلات آشنا شده ام , و حال این مساله که از سوی گندمـــ پرسی ها مطرح میشود را بسیار مفید میدانم .

 سرکار خانم پرندوار  فرماندار هامون برنامه سرزده را بسیار مفید ارزیابی و عنوان کردند این برنامه میتواند موجب بیداری برخی از مدیران کم کار شود .

بنا براین گزارش جناب مهندس رخشانی فرماندار شهرستان زهک  نیز با روی باز ازاین برنامه استقبال و آمادگی کامل خود جهت همراهی با این برنامه را اعلام و گفت : مدیران دستگاههای مربوطه باید پاسخگوی عملکرد خود باشند و این برنامه نیز میتواند کمک خوبی به معرفی خدمات مدیران لایق شهرستان باشد.

شهرگندمـــ : ان شاالله نتیجه تماس با دیگر فرمانداران محترم نیز به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=17284

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
 1. واقعا کار عالی هست

 2. کار خوب ومفیدی هست،انشاالله دراین زمینه موفق باشید.

  • کجاش مفیده ؟
   چرا الکی حرف می زنید ؟
   شما فقط دو دلیل منطقی بیار که سرزده مفیده

 3. کار بسیار جالب ، اندیشمندانه و خوبی است . به شرط اینکه حس انتقاد پذیری ادارات و قوه تحملشان بالا رود .
  پیشنهاد می کنم ابتدا هم از خود فرمانداری ویژه زابل در روزی که جناب فرماندار روز ملاقات مردمی ایشان است به طور سرزده و واقعا بدون خبر و هماهنگی با وی به فرمانداری زابل مراجعه و میزان رضایت مردم را از عملکرد وی و پرسنل تحت امر وی ببینیم .
  یا حتی به اتفاق فرماندار و بدون هماهنگی به بخشداری مرکزی ویا همان واحد های خود فرمانداری رفته و میزان رضایتمندی مردم را از نزدیک مشاهده کنیم .
  تقاضا میشود تعدادی از گندم پرسیها هم همراه تان باشند . با تشکر .

 4. گندم پرسی ها….

  یونس دهمرده : ممنون از تذکر شما , خیره ان شالله

 5. حاجی یونس حتما ارژانس زابل یک سر بزنید .

 6. ان شاالله موفق باشید.
  لطفاادرات شهرستان نیمروز فراموش نشود.