تاریخ : جمعه, ۲۱ مرداد , ۱۴۰۱ Friday, 12 August , 2022

منطقه آزاد سیستان در پیچ و خم انتظار/آیا انتظار به پایان می رسد?/مجمع نمایندگان استان تلاش کنند

  • کد خبر : 46139
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴
منطقه آزاد سیستان در پیچ و خم انتظار/آیا انتظار به پایان می رسد?/مجمع نمایندگان استان تلاش کنند
منطقه آزاد سیستان در کنار طرح بزرگ آبیاری دشت سیستان تنها روزنه امید و بازگشت به زندگی در منطقه سیستان به گفته کارشناسان بحساب می آید.

گندم خبر : منطقه آزاد سیستان در کنار طرح بزرگ آبیاری دشت سیستان تنها روزنه امید و بازگشت به زندگی در منطقه سیستان به گفته کارشناسان بحساب می آید.

 

گندم خبر, انتظار چندین ساله مردم سیستان برای تصویب منطقه آزاد سیستان نشان از صبوری ولایتمداران واقعی تنگه ایران اسلامی می دهد که شاید این مهم از پیچ و خم تصویب عبور کند و امید را باری دیگر در بین مردم و بخصوص جوانان منطقه بازگرداند .

 

آیا انتظار به پایان می رسد؟

 

خبر روزهای گذشته رسانه های منطقه از پیچ پایانی تصویب منطقه آزاد سیستان می دهد که قرار است در اردیبهشت‌ ماه مجلس تصویب مناطق آزاد جدید را باری دیگر مورد بررسی قرار بدهد که امید است انتظار ها به پایان برسد و بعد از دو دهه خشکسالی یک خبر خوش افکار پر از آشوب مردم را که ناشی از خشکی هامون, بیکاری و دیوار مرزی است را به سمت آرامش سوق بدهد.

 

مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان اهم از سیستانی و بلوچ باید تلاش کنند و با لابی زدن در راه روهای مجلس شورای اسلامی زمینه را برای تصویب منطقه آزاد سیستان فراهم نمایند.

 

مجتبی نورا _ دبیر سرویس جوان گندم خبر

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46139
  • دیدگاه‌ها برای منطقه آزاد سیستان در پیچ و خم انتظار/آیا انتظار به پایان می رسد?/مجمع نمایندگان استان تلاش کنند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.