گندمــــ پرس : مراسم تجلیل از فرهیختگان دانش امروز مورخ 94/6/30 در سالن اجتماعات خانه معلم با حضور مهندس ناظری فرماندر ،دکتر نصیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی و تعدادی از مسئولان شهرستان زابل برگزار شد .     به گـزارش گندمــــ پرس به نقل از روابط عمومی آمـوزش و پرورش زابل ، علی اکبر بزی […]

گندمــــ پرس : مراسم تجلیل از فرهیختگان دانش امروز مورخ 94/6/30 در سالن اجتماعات خانه معلم با حضور مهندس ناظری فرماندر ،دکتر نصیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی و تعدادی از مسئولان شهرستان زابل برگزار شد .

 

 

010

به گـزارش گندمــــ پرس به نقل از روابط عمومی آمـوزش و پرورش زابل ، علی اکبر بزی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش زابل اظهار داشت در مراسم فرهیختگان دانش شهرستان زابل از برترین های کنکور سراسری 94 تجلیل شد از تعداد100 نفر 56 نفر راه یافته رشته های پزشکی و تعداد 44 نفر در رشته های انسانی و ریاضی می باشند.

 

207

 

در ادامه ناظری فرماندار در تجلیل از پذیرفته شدگان با رتبه های دور قمی و سه رقمی شهرستان زابل گفت : هدف ما ساختن یک شهر آرمانی می باشد و برای رسیدن به این هدف باید بین دانش آموزان رقابت ایجاد کنیم . وی افزود باید با توجه به تفاوت های موجود در انگیزه هاباید مسیر را مشخص کنیم و در این راه بستر سازی لازم را بعمل آوریم .

 

وی افــزود : با بررسی عوامل پیشرفت سایر مناطق کشور نقاط قوت و ضعف خود را بشناسیم و به سمت اهداف عالیه گام برداریم در ادامه جلسه از برترین های کنکور توسط مسئولان تجلیل به عمل آمد

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه