گندم پرس : حبیب دهمرده معلم هنرستان کار ودانش علی بن ابیطالب (ع) شهرستان خاش با سابقه تدریس 10 ساله با کسب رتبه اول ارشد کشوری با گرفتن یاری از درگاه خدای متعال، تلاش و پشتکار و برنامه ریزی شاخ غول کنکور را شکست.     به گزارش گندم پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران […]

گندم پرس : حبیب دهمرده معلم هنرستان کار ودانش علی بن ابیطالب (ع) شهرستان خاش با سابقه تدریس 10 ساله با کسب رتبه اول ارشد کشوری با گرفتن یاری از درگاه خدای متعال، تلاش و پشتکار و برنامه ریزی شاخ غول کنکور را شکست.

 

4522nosuci1

 

به گزارش گندم پرس به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، دهمرده گفت: با توکل به درگاه خدا، تلاش و پشتکار ، برنامه ریزی و حمایت های همسرم موفق به کسب رتبه اول ارشد کشوری در رشته مهندسی منابع طبیعی ، صنایع چوب و کاغذ شدم.

وی با بیان اینکه تنها 10 ماه تا کنکور ارشد درس خواندم، افزود: با توجه به اینکه متاهل و کارمند هستم و مشکلات خاص خود را داشتم ولی از حداقل زمانم برای مطالعه استفاده می کردم.

دهمرده با بیان اینکه به هیچ موسسه ای وابسته نبودم، تصریح کرد: تلاش و پشتکار و برنامه ریزی و حمایت های همه جانبه همسرم باعث موفقیتم شد.

این معلم خاشی خطاب به دانش آموزان گفت: هیچ گاه برای آموختن دیر نیست تنها باید برنامه ریزی ، تلاش و پشتکار داشته باشند نیازی نیست در بهترین نقطه کشور باشند حتی درون یک چادر هم می شود روزی به بالاترین موفقیت ها دست یافت.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه