گندمــــ پرس : با حکم بزی مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل سرکار خانم عارفی به عنوان معاون آموزش ابتدایی مدیریت تعیین گردید.       به گزارش گندمـــ پرس به نقل از روابط عمومی  آموزش و پرورش زابل امروز یکشنبه 19 مهر ماه ساعت 8 صبح در سالن تربیت مدیریت سرکار خانم عارفی به […]

گندمــــ پرس : با حکم بزی مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل سرکار خانم عارفی به عنوان معاون آموزش ابتدایی مدیریت تعیین گردید.
 
 
 
به گزارش گندمـــ پرس به نقل از روابط عمومی  آموزش و پرورش زابل امروز یکشنبه 19 مهر ماه ساعت 8 صبح در سالن تربیت مدیریت سرکار خانم عارفی به عنوان معاون آموزش ابتدایی منصوب شد .
 
 
بزی ضمن تسلیت شهادت سردار سپاه اسلام سرلشکر حسین همدانی اظهار داشت اهمیت آموزش ابتدایی در نظام آموزشی یک واقعیت انکارناپذیر است.
 
 
وی افزود : اهتمام جدی به انسداد مبادی بیسوادی و جذب بازماندگان از تحصیل در راستای اهداف کلان سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش است که همه ظرفیت ها و امکانات باید در خدمت این راهبرد باشد.
 
 
در ادامه سرکار خانم عارفی به عنوان معاون آموزش ابتدایی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زابل معرفی شد.
 
 
m7
 
وی در تشریح اهداف و برنامه های خود بیان داشت : برای اینکه بتوانیم نظام آموزشی  و ساختار تعلیم و تربیت را از یک چشم انداز روشنی برخوردار نماییم باید همه ظرفیت ها را برای پویایی و کارآمدی مقطع ابتدایی به کار ببندیم.
 
 
وی افزود : قطعا باید نگاه فرابخشی به حوزه ابتدایی باشد و همه بخش ها و مجموعه های آموزش و پرورش در نیل به اهداف و راهبردها در کناراین مقطع مهم باشند.
 
 
عارفی اظهار داشت: امیدواریم در سایه وحدت وهمدلی با تکیه بر سیاست های وزارت آموزش و پرورش، شاهد تبلوراهداف و برنامه ها در  مجموعه آموزش ابتدایی باشیم.
 
 
در این آیین با معرفی خانم عارفی  به عنوان معاون جدید آموزش ابتدایی آموزش و پرورش زابل، ازخدمات “خانم طباطبایی” در مدت مسئولیت این مجموعه تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه