تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

معرفی شهید باقری کارشناس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بعنوان چهره سال 93 حوزه سلامت کشور

 • کد خبر : 22193
 • ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۹:۱۰
معرفی شهید باقری کارشناس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بعنوان چهره سال 93 حوزه سلامت کشور

گندمــ پرس : دکتر هاشمی وزیر بهداشت , درمان و آموزش پزشکی با ارسال نامه ای به خبرگزاری تابناک اقدام به معرفی چهره سال 93 حوزه سلامت کشور کرد. دکترهاشمی در این نامه شهید محسن باقری کارشناس بهداشت و محیط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را که درحین انجام ماموریت در خاش به درجه رفیع شهادت […]

گندمــ پرس : دکتر هاشمی وزیر بهداشت , درمان و آموزش پزشکی با ارسال نامه ای به خبرگزاری تابناک اقدام به معرفی چهره سال 93 حوزه سلامت کشور کرد.

دکترهاشمی در این نامه شهید محسن باقری کارشناس بهداشت و محیط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان را که درحین انجام ماموریت در خاش به درجه رفیع شهادت نائل شد را نیز جز دو چهره برتر سال درحوزه سلامت کشور معرفی کرده است.

 

چهره سال حوزه سلامت کشور

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=22193

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
 1. این در حالیست که به دلیل بی خبر بودن چند روزه از این شهید مسول اداره ایشان بجای بررسی موضوع برای ایشان غیبت رد می نموده است!!!(به نقل از همکاران زاهدانی شهید بزرگوار)

 2. سال 92 مسولیتی داشتم در نوک اباد خاش بعد از ظهر بود که خبر رسید چند نفر شرور مسلح با سرقت خودروی درمانگاه گوهر کوه نوک اباد دکتر و.راننده و شهید باقری را به گروگان بردند در همان لحظه اول همه مسولین بخشدار معتمدین ریسفیدان و بسیج عزیز و نیروی انتظامی بزرگوار در تعقیب گروگان گیران بودند یادمه همه مردم عزیز گوهرکوه خصوصا مولوی ربانی و…… به شدت دوست داشتن گروگان ها را ازاد کنند در سه روز اول دکتر گرگیچ و راننده بومی ازاد شدند ولی باقری عزیز در چنگ گروگان گیران بود
  شهید باقری عزیز فدا شدی چون سیستانی بودی و اگر نه مث بقیه همکارات ازاد می شدی
  البته این از خدا بی خبران هیچ ربطی به هل سنت عزیز و بلوچ هاندارند.
  حقیقتا عزیزان گوهرکوهی. تلاش زیادی نمودند ولی کار از کار گذشته بود
  جناب مولوی عبدالحمید عزیز و خانواده محترم دکتر گرگیچ اگر پافشاری بیشتری داشتید مث شهید دانایی ……….
  چه کنیم که پشت پرده چیز دیگریست …