گندمــ پرس : پس از انتشار خبر مربوط به وجود برخی مشکلات در مرکز سل شهرستان زابل , مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زابل درخصوص آن توضیحاتی ارائه کردند. دکتر جواد اکبری زاده معاون دانشگاه علوم پزشکی زابل درگفتگو تلفنی با گندمـ پرس گفت : زمانی که دستگاه رادیولوژی مرکز سل خراب است , بیماران به […]

گندمــ پرس : پس از انتشار خبر مربوط به وجود برخی مشکلات در مرکز سل شهرستان زابل , مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زابل درخصوص آن توضیحاتی ارائه کردند.

دکتر جواد اکبری زاده معاون دانشگاه علوم پزشکی زابل درگفتگو تلفنی با گندمـ پرس گفت : زمانی که دستگاه رادیولوژی مرکز سل خراب است , بیماران به اورژانس معرفی می شوند و بدون دریافت هیچ هزینه ای تصویربرداری از آنان انجام می شود .

 

81406775-6109628-300x200

 

وی همچنین درخصوص عدم وجود پزشک متخصص در محل این مرکز نیز گفت : دراین مرکز پزشک دو روز درهفته مستقر می باشد که در باقی موارد کارهای مربوط به سل توسط کارشناسان مرکز صورت می گیرد و روال کار نیز باید بهمین گونه باشد.

وی در پایان گفت : اگر از بیمارانی که به سل دچار هستند تا کنون هزینه ای دریافت شده است , می توانند با مراجعه به بازرسی دانشگاه و یا این معاونت گزارش خود را ارائه نمایند تا برخورد لازم صورت گیرد.

 

IMG-20150629-WA0028

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه