گندمـــــ پرس : نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: در پی مرتفع کردن مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در زاهدان هستیم.   به گـــزارش گندمــــــ پرس ، ناصر کاشانی در حاشیه نشست با مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اظهار داشت: با پیگیری‌های مجلس شورای اسلامی هم اکنون واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی […]

گندمـــــ پرس : نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: در پی مرتفع کردن مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در زاهدان هستیم.

 

به گـــزارش گندمــــــ پرس ، ناصر کاشانی در حاشیه نشست با مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اظهار داشت: با پیگیری‌های مجلس شورای اسلامی هم اکنون واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی زاهدان که در شعاع کمتر از 30 کیلومتر قرار دارند نیز می‌توانند از معافیت مالیاتی برخوردار شوند.

 

وی افزود: بر اساس آسیب‌شناسی صورت گرفته توسط شرکت شهرک‌های صنعتی استان، عمده مشکلات واحدهای تولیدی سرمایه در گردش است.

 

او ادامه داد: درجلساتی که با بانک‌ها در این خصوص برگزار شده، راهکارهای اجرایی و عملی حل این مشکل مورد بررسی قرار گرفته است.

 

کاشانی خاطرنشان کرد: هم اکنون در زاهدان سه شهرک صنعتی با امکانات مناسب مستقر است و بایستی در خصوص ارایه مشوق‌های سرمایه‌گذاری صنعتی ویژه به کارآفرینان در این خطه اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

وی تاکید کرد: با توجه به خشکسالی‌های متعدد در استان و تبعات آن، بهترین راه برون رفت از شرایط موجود تقویت بخش صنعت و بازرگانی است./ایسنا

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه