شهرگندمـــ :در چندماه گذشته یکی از مشکلات اصلی پیش روی شهرداری زابل بحث بدهی به تامین اجتماعی بود که در هفته های گذشته این موضوع با عدم تمدید دفترچه های بیمه کارگران شهرداری به یک معضل تبدیل شده بود و کارگران از این بابت نگرانیهای بسیار زیادی داشتند. به گزارش شهرگندمــــ مهندس نوری سرپرست شهرداری […]

شهرگندمـــ :در چندماه گذشته یکی از مشکلات اصلی پیش روی شهرداری زابل بحث بدهی به تامین اجتماعی بود که در هفته های گذشته این موضوع با عدم تمدید دفترچه های بیمه کارگران شهرداری به یک معضل تبدیل شده بود و کارگران از این بابت نگرانیهای بسیار زیادی داشتند.

به گزارش شهرگندمــــ مهندس نوری سرپرست شهرداری زابل در گفتگو با خبرنگار شهرگندمـــ گفت : از همان لحظه ابتدا که کار خود را آغاز کردم بکفر راه چاره ای جهت حل این مشکل بودم که صبح امروزطی مراجعه حضوری که به تامین اجتماعی زابل داشتیم توافقاتی دراین خصوص صورت گرفت و قرار براین شد که از شنبه کارگران شهرداری زابل با حضور در مراکز تامین اجتماعی نسبت به تمدید و یا تعویض دفترچه های درمانی خود اقدام نمایند.

وی اظهار امیدواری کرد که با همکاری  تعامل بامردم و  ادارات و سازمانهای دولتی بتواند بخشی از مشکلات پیش روی شهرداری زابل را حل نماید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه