تاریخ : شنبه, ۵ فروردین , ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023

مشکلات شهروندان سیستانی جهت دریافت و یا انتقال کالابرگ نفت سفید

 • کد خبر : 25901
 • ۲۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۳
مشکلات شهروندان سیستانی جهت دریافت و یا انتقال کالابرگ نفت سفید

گندمــ پرس : وقت گیر بودن و مشکلات دریافت و یا انتقال کالا برگ نفت سفید خانوارها در شرکت نفت  گلایه های را از سوی شهروندان بوجود آورده است , یکی از شهروندان سیستانی با ارسال نامه ای خواستار رسیدگی به این مساله شده است.     ضمن سلام استدعا میشود نسبت به تهیه گزارش […]

گندمــ پرس : وقت گیر بودن و مشکلات دریافت و یا انتقال کالا برگ نفت سفید خانوارها در شرکت نفت  گلایه های را از سوی شهروندان بوجود آورده است , یکی از شهروندان سیستانی با ارسال نامه ای خواستار رسیدگی به این مساله شده است.

 

url

 

ضمن سلام

استدعا میشود نسبت به تهیه گزارش از واحدکمیته سوخت (قسمت رسیدگی به امور نقل انتقال /جابجایی/افزایش و کاهش /کالابرگ نفت مزدوجین وخانوارهای سیستانی)  اقدام فرمایید.

مگر مردم نجیب شهری و روستایی ماچه کرده اند که از یک سو در بدترین شرایط زیستی بسر می برند و از سوی دیگر تازیانه عدم برنامه ریزی صحیح ادارات را برگرده خویش تحمل می کنند.

آیا سزاوار است  خانواری از نقاط صفر مرزی زهک و هیرمند و نیمروز و هامون برای اصلاح یا انتقال و سایر امورات مرتبط با کالا برگ نفت سفید که بدلیل سیال بودن امار خانوارها به امری فراگیر و دائمی تبدیل شده , چندین  و چند بار مراجعه و گاه بدلیل حجم انبوه مدارک درخواستی , ده ها کیلومتر رفت و آمدنمایند؟

حال که تمامی امورات الکترونیکی انجام می پذیرد زمان آن فرا نرسیده که شرکت پخش فراورده های ناحیه زابل با تجهیز یک دفتر کار و رایانه حداقل در مرکز هر شهرستان حداقل ارزش را به مردم روا دارد و فرمانداران محترم گوشه چشمی به این مشکل مبتلا به عمومی داشته باشند و در کنار هیاهوهای غیرضروری و پرطمطراق مبادلات مرزی به این مشکل هم بیندیشند.

از طلا گشتن پشیمان گشته ایم / مرحمت فرموده ما را مس کنید.

باسپس عبدالصمد صفرزایی

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=25901

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
 1. سلام
  جناب آقای دهمرده
  سلام
  چرا بازار میوه زابل اینقدر ایراد دارد؟
  چرا بدترین میوه کشور باید سر از بازار زابل سر در بیاورد؟
  هیچ شنیده اید میوه ای که به زابل فرستاده می شود تحت عنوان “زابلی خور” است. توهینی بالاتر از این؟
  چرا باید میوه ارسالی شهر زاهدان با زابل اینقدر تفاوت داشته باشد؟
  مگر شهروندان سیستانی همان پول را نمی دهند؟ پس چرا؟
  متاسفانه این مسئله رو برای سایر کالاهای مصرفی سیستان نیز می توان مشاهده کرد. چرا؟ چرا؟ چرا؟

 2. آقای صفر زایی
  اول شما نفتی پیدا کن!!!
  مسئولین شعب توزیع نفت را باید در آسمانها جستجو کرد.!!!
  این عزیزان خیلی خیلی ناز دارند.!!!

 3. نفت چیزه!می خواهید چیکار!!؟داره گاز میاد دیگه چیزی نمونده آآآ اومد!!!برو درو باز کن!!!!!!!!!!!!

 4. با سلام شرکت نفت زابل با یک باصطلاع کافی قراردارد که یا همیشه بسته است یا اینترنت قطع است یا اسکنر خراب است و… چرا فقط یک کافینت اینهمه کافی نت مگر صلاحیت ندارن و… اصلاا تکریم ارباب رجوع در شرکت نفت زابل تعطیل است برای دریافت کوپن مفقود شده باید بروید کلانتری محل بازجویی شوید و.. تاز ه شانس بیاوری و…. بازداشت نشوی .. هزاران بی احترامی ان برای حقت چرا….

 5. واقعا حرف دل خیلی از مردم رو گفتی آقای صفرزایی ………………………………………حداقل اگر کاری و مشکلی از مردم حل نمیکنن دربرخوردها شخصیت انسانها حفظ شود.

 6. اقا شما میدونید …………………………………….. مردم رو میگن فقط کوپن رو بفروشید………………………………………….. اصلا بیخیال ……

 7. رئیس شرکت نفت پاسخگو باشند

 8. باسلام لطفا از وضعیت شعبه نفت خیابان…………. و برخورد بد فروشندگان چون معلوم نیست چند نفر کار میکنند و فروش نفت به افاغنه گزارش تهیه کنید