حجت الاسلام گزمه در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: در جنوب استان روزانه هزاران لیتر سوخت جابه جا می شود در صورتی که مرز پاکستان مسائل امنیتی بالایی دارد اما سوال این است که چطور می شود مسئولین در آن منطقه اجازه تردد در مرز را می دهند اما در سیستان که امنیت فوق العاده بالایی دارد این دستور را صادر نمی کنند.

گندم خبر, حجت الاسلام گزمه در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: در جنوب استان روزانه هزاران لیتر سوخت جابه جا می شود در صورتی که مرز پاکستان مسائل امنیتی بالایی دارد اما سوال این است که چطور می شود مسئولین در آن منطقه اجازه تردد در مرز را می دهند اما در سیستان که امنیت فوق العاده بالایی دارد این دستور را صادر نمی کنند.

 

امام جمعه شهرستان هیرمند ادامه داد: باید بررسی کرد تا دید عیب کار در کجاست و چه کسی در این بین دارد کارشکنی می کند؟حق گرفتنی است و دادنی نیست خود ما باید مطالبه گر باشیم و به طور منطقی باید از مسئولین بخواهیم تا مشکلات سیستان را برطرف سازند.


وی با بیان اینکه مردم به دنبال مچگیری همدیگر نباشد افزود: اگر مسائل امنیتی در این منطقه رخ دهد ما جانمان را فدا خواهیم کرد تا مسئله ای رخ ندهد، مرز سیستان می تواند مشکلات بسیاری را برطرف سازد.

 

وی با بیان اینکه مردم نعمت انقلاب هستند گفت: خواهش ما از مسئولین این است که به فکر چاره ای برای مردم باشند، جوان سیستانی امروز نه کشاورزی دارد ، نه دامداری و نه ساخت و سازی که بتواند شکم خود و خانواده اش را سیر کند.

 

وی با بیان اینکه سرقت احشام در منطقه سیستان  زیاد شده است گفت: امروزه بیکاری در سیستان، بی داد می کند، و مردم از این موضوع نگران هستند.

 

امام جمعه هیرمند همچنین بیان داشت: ائمه جمعه سیستان از امروز تعارف را با مسئولین کنار خواهند گذاشت و اگر مشاهده شود مسئولین کارشکنی می کند و یا چوب لای چرخ موفقیت مردم قرار می دهد او را به مردم و مراجع قانونی معرفی خواهند کرد .

 

حجت الاسلام گزمه تصریح کرد: مردم جیبشان خالی شده است، همه با هم از مرز استفاده کنند، همان شکلی که در جنوب استان است در سیستان نیز همان روند اجرا شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه