تاریخ : پنج شنبه, ۱۴ مهر , ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022

مسئولین استان پاسخگو باشند: نتایج ستاد اجرایی دریاچه های ارومیه و هامون چیست ؟

 • کد خبر : 26302
 • ۰۵ مرداد ۱۳۹۴ - ۸:۵۷
مسئولین استان پاسخگو باشند: نتایج ستاد اجرایی دریاچه های ارومیه و هامون چیست ؟

  خبر مربوط به بودجه دریاچه ارومیه نشان از کم کاری واضح مدیران استانی درخصوص تالاب بین المللی هامون , بزرگترین دریاچه آب شیرین کشور دارد , چگونه می توان باور کرد که بحث احیای دریاچه ارومیه و تالاب بین المللی هامون در یک ستاد , مورد بررسی و تبادل نظر قرار گیرد اما درنهایت […]

20140111_16465933493  خبر مربوط به بودجه دریاچه ارومیه نشان از کم کاری واضح مدیران استانی درخصوص تالاب بین المللی هامون , بزرگترین دریاچه آب شیرین کشور دارد , چگونه می توان باور کرد که بحث احیای دریاچه ارومیه و تالاب بین المللی هامون در یک ستاد , مورد بررسی و تبادل نظر قرار گیرد اما درنهایت دراین حد به تالاب هامون بی مهری و بی توجهی صورت گیرد؟ و درمقابل به دریاچه ارومیه بودجه ای 1900 میلیاردی تعلق گیرد ؟

 

بله در یک ستاد !

همانگونه که در تصویر مشاهده می فرمائید , ستاد اجرایی دریاچه ارومیه یکسال پس از تشکیل , طبق نظر هیات وزیران در سال 90 از ستاد اجرایی دریاچه ارومیه به ستاد اجرایی دریاچه های ارومیه و هامون تغییر نام می دهد و از همان سال استاندار سیستان و بلوچستان و وزیر امور خارجه نیز عضو این ستاد می شود.

 

IMG-20150726-WA0001

 

آیا ستاد اجرایی دریاچه های ارومیه و هامون برگزار می شود  ؟

حال سوال این است که آیا این ستاد برگزار می شود ؟ و اگر برگزار می شود چرا نتیجه ای برای دریاچه هامون از برگزاری این ستاد تا کنون حاصل نشده است و اگر برگزار نمی شود چرا از سوی مسئولین استانی و استاندار سیستان و بلوچستان که عضو این ستاد هستند و یا از سوی نمایندگان سیستان درمجلس شورای اسلامی اعتراضی به عدم برگزاری و یا عدم نتایج مطلوب و یکسان برای هامون مشاهده نمی شود ؟

بنظر می رسد مسئولین استانی ستاد اجرایی دریاچه های ارومیه و هامون را مهم تلقی نکرده و پیگیری لازم نیز جهت این همطرازی صورت نداده اند که امروز نتیجه این شده است که برای ارومیه نزدیک به دو هزار میلیارد تومان بودجه درنظر گرفته می شود و برای هامون , هیچ خبر امیدوار کننده ای وجود ندارد.

مردم سیستان خواستار توضیح مسئولین استانی , استاندار , مدیرکل محیط زیست و نمایندگان استان درخصوص علت این تبعیض می باشند.

 

1437566523_hamoon3

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=26302

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
 1. سیستان و سیستانی همیش مظلوم بوده و هستند و مسئولین استان بایستی از مسئولین ارومیه یاد بگیرند که آنقدر بر دولت فشار آوردند که در اولین جلسه ای که دولت جدید تشکیل شد یکی از موضوعات آن دریاچه ارومیه بود ولی مسئولین استان ما…..

 2. یونس جان:
  پرسیدن این سوال همانند پرسیدن سوال در فضای کلاسی است که همه شاگردان خودشون رو زدند به … !!!
  وقتی این حالته ، شما بگید، کی باید جواب بده !!!

  • سلام , آرش عزیز
   معتقدم اینگونه نیست
   همون کلاس رو در نظر بگیرید , یک دانش آموز بیدار , بقیه دانش آموزان خواب و معلم هم خواب
   دانش آموز بیدار سوالی مطرح می کنه و اگر دیگر دانش آموزانی که خودشون رو بخواب زدند هم بیدار بشوند و پیگیر پاسخ این سوال باشند , بی شک معلم از خواب بیدار خواهد شد
   علت خواب زدگی برخی ها ما خودمون هستیم که صدایی نداریم

 3. شاغلام رو فرستادم از امضا کننده نامه سوال کنه این اصلاحیه که امضا کردی رو کسی عددی حساب نمیکنه رفته خبر آورده طرف زندانه!راست میگه؟شما هم شنیدی؟اینطور که دبیرخونه آبدار خونه می گفت گویا واسه دخترش جهیزیه خریده چک داده ورو شاباش حساب کرده کسی شاباش نداده چکاش برگشت خورده!شما هم شنیدین؟البته میگن خیلی مدیر توپی بوده اتاقش 5تا اسپیلت دو زمانه 32000داشته!……

 4. هنگام تصویب مصوبه هیئت وزیران ،تذکردهندگان کجا تشریف داشتند. وآیا اصلاحیه صادره،فقط برای خاموش کردن ودلخوشی مردم سیستان بوده است؟ کجایند دایه های دلسوز تر از مادر ،کجایند غوغا سالاران بی درد،کجایند مصلحت پرستان شهرت طلب،اگر معنای صداقت را نمی دانید،لااقل در انجام وظایف خویش …….. ،کاری عام المنفعه انجام دهید.

 5. شما که از نامه ها خبر دارید لطفا به اونهایی که بی خبر هستند خبر بدید