تاریخ : یکشنبه, ۱۲ تیر , ۱۴۰۱ Sunday, 3 July , 2022

مسئولینی که سرت را مثل کبک زیر برف کردی از خواب بیدار شو و به داد مردم سیستان برس

  • کد خبر : 46534
  • ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱
مسئولینی که سرت را مثل کبک زیر برف کردی از خواب بیدار شو و به داد مردم سیستان برس
چرا مردم منطقه آرزوی زلزله ۸ ریشتری بکنند ؟ مگر مردم سیستان شهید دادند که منزوی بشوند و دولت برای نجات انها کاری انجام ندهد !؟

نماز عبادی سیاسی و دشمن شکن جمعه شهر بنجار به امامت امام جمعه  این شهر حاج آقا پارسا اقامه شد.

 

به گزارش گندم خبر, امام جمعه شهر بنجار در خطبه اول با توجه به پایان ماه شعبان و آغاز ماه مبارک رمضان در چند روز آینده به فضایل ماه مبارک و خطبه پیامبر گرامی اسلام اشاره کرد و اظهار داشت: این ماه روزها و شبهایش و لحضاتش بهترین روزها و شبها هست و نفس کشیدن ان تسبیح و اعمال در ان مقبول و دعاها در  آن مقبول و شقی و بد عاقبت کسی هست که در این ماه مقدمات امرزش خود را فراهم نکند.

 

حجت الاسلام و المسلمین پارسا در ادامه گفت: در این ماه همه اعضا و جوارح انسان باید روزه  داشته باشند تا آثار ان در جامعه نمایان شود،و همه حرمت این ماه ارزشمند رو حفظ کنند و نیروی انتظامی با کسانی که در ملاء عام روزه خواری میکنند برخورد کند تا خلافکاران احساس امنیت نکنند .

 

خطیب جمعه شهر بنجار در خطبه دوم بعد از سفارش الهی به سالروز لغو امتیاز تنباکو توسط میرزای شیرازی اشاره کرد و افزود: این حکم آنقدر اهمیت داشت که در منزل حاکم وقت قلیون ها را شکستند و حکم و فتوای امروز رهبر عزیز انقلاب راجع به حمایت از کالای ایرانی کمتر از ان فتوا نیست و همه باید تلاش کنند که این فتوا روی زمین نماند .

 

حاج آقا پارسا در باره خروج امریکا از برجام بیان کرد: که چنین تصمیمی چندین ماه همه منتظر این تصمیم عجولانه رییس جمهور نادان و احمق امریکا بودند که تجربه ثابت کرده هر وقت در محاصره و تحریم و تنگنا بودیم پیشرفت کردیم و امریکا باید بداند که کل جهان خیلی بزرگتر از امریکا هست و قطعا خروج امریکا از برجام آسیب جدی به ما نخواهد رساند و مسئولین ذیربط باید جواب محکم و دندان شکنی به این گستاخی امریکا بدهند و باید عزت و شکوه ملت ایران حفظ شود .

 

وی در ادامه به مسئله مرز و ضرورت ساماندهی به ان اشاره کرد و افزود: با جلسات متعدد و مستمر و حکم حضرت آقا راجع به آتش به اختیار مسئولی محلی منطقه سیستان اعم از دادستان شجاع , مسئولین نظامی و انتظامی و مرزبانی مصوب کردند که از بازارچه ها و مبادی ورودی دامداران عزیز اجازه ورود دام به منطقه و خروج ان را از سیستان در صورت احراز عدم سرقتی بودن را دارند و قطعا باعث تثبیت گوشت قرمز خواهد شد و راجع به خشکسالی هم از نمایندگان و مسئولین بابت پیگیریها تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت که سئوال از وزیر و مکاتبه با مسئولین خوبه ولی نمایندگان محترم اگر واقعا قصد خدمت دارند و دلسوز منطقه هستند که علی الظاهر هستند باید عمل و کار غیر منتظره و غیر عادی انجام دهند و استعفا بدهند یا رییس مجلس را به منطقه بیارند تا همه مسئولین و رسانه ها و خبرنگاران بپرسند و براشون حساس بشود که مگر درمنطقه سیستان چه اتفاقی افتاده ؟

 

چرا مردم منطقه آرزوی زلزله ۸ ریشتری بکنند ؟

 

مگر مردم سیستان شهید دادند که منزوی بشوند و دولت برای نجات انها کاری انجام ندهد !؟

 

وی تاکید کرد: سیستان آب ندارد مردم نان ندارند آقای مسئولین که زیر اسپیلت نشستی و سرت رو مثل کبک زیر برف کردی از خواب بیدار شو و به داد مردم عزیز سیستان برس تا روز قیامت مورد بازخواست شهدا قرار نگیری .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=46534

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱