شهرگندمــــ : فرمانده سپاه زابل گفت: مردم در 9 دی‌ سال 88 پاسخ توطئه‌های فتنه‌گران را دادند و آن‌ها را به زباله‌دان تاریخ انداختند. به گزارش شهرگندمــــ  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، محمد ناظری گفت: نهم دی‌ماه اوج دشمن‌ستیزی آمریکا و دشمنان انقلاب و اسلام بود. وی با اشاره به […]

شهرگندمــــ : فرمانده سپاه زابل گفت: مردم در 9 دی‌ سال 88 پاسخ توطئه‌های فتنه‌گران را دادند و آن‌ها را به زباله‌دان تاریخ انداختند.

به گزارش شهرگندمــــ  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان، محمد ناظری گفت: نهم دی‌ماه اوج دشمن‌ستیزی آمریکا و دشمنان انقلاب و اسلام بود. وی با اشاره به اینکه حماسه 9 دی باورها را نسبت به وجود توطئه و فتنه در براندازی نظام و انقلاب اسلامی روشن کرد، افزود: سران فتنه جزو محاربان و غالیان و خروج‌کنندگان بر امام حق بودند که باید به مجازات خود برسند. فرمانده سپاه زابل حماسه 9 دی را باعث افزایش اقتدار نظام اسلامی دانست و ادامه داد: حضور مردم در خیابان‌ها یک رفراندوم ملی و تجدید میثاق امت با ولایت بود. وی با اشاره به حرکت خودجوش مردم ایران در نهم دی سال 88 گفت: فتنه سال 88 نتیجه 20 سال برنامه‌ریزی، مدیریت و سازماندهی دستگاه‌های جاسوسی غرب بود. ناظری به ناامیدی دشمنان در مقابله نظامی با جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و یادآور شد: هشت سال دفاع مقدس دشمن را در مقابله نظامی با ایران ناامید کرده و به دنبال ضربه‌زدن از درون به نظام است. فرمانده سپاه زابل با بیان اینکه دشمن به دنبال حادثه‌آفرینی در داخل کشور علیه نظام اسلامی است، افزود: دشمن با جذب افراد سلطنت‌طلب و حتی افراد دارای مسئولیت در درون نظام به دنبال براندازی است. این مسئول عنوان کرد: سران فتنه با برنامه‌ریزی و هدایت آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی اقدام کردند. وی با تاکید بر اینکه ملت ایران مقابل توطئه‌گران ایستاده‌اند، گفت: مردم در نهم دی‌ماه سال 88 پاسخ توطئه‌های فتنه‌گران را دادند و آن‌ها را به زباله‌دان تاریخ انداختند. 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه