تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

مردانی که زنان ماهواره را بیشتر از همسر خود می پسندند

  • کد خبر : 21715
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ - ۹:۲۳

ندای هیرمند: بسیاری از افراد هستند که ماهواره را منبع مشکلات خود ذکر می کنند و آن را عامل اصلی شکست زندگی خود عنوان می کنند.مردی که با دیدن مانکن ها در برنامه های ماهواره ای ،از همسر خود نیز انتظار دارد به همان شمایل و قیافه در بیاید و اگر اندکی تفاوت با مانکن […]

ندای هیرمند: بسیاری از افراد هستند که ماهواره را منبع مشکلات خود ذکر می کنند و آن را عامل اصلی شکست زندگی خود عنوان می کنند.
مردی که با دیدن مانکن ها در برنامه های ماهواره ای ،از همسر خود نیز انتظار دارد به همان شمایل و قیافه در بیاید و اگر اندکی تفاوت با مانکن ماهواره ای در همسر خود ببیند ،با دید حقارت و کوچکی به همسر خود نگاه کرده و حتی ممکن است با گوش زد کردن آن ها موجبات سردی و بی عاطفه گی در خانواده را فراهم سازد.گاهی این ابراز تمایل های افراطی به شمایل زن های ماهواره ای ،باعث می شود سرانجام این زوج به طلاق ختم شود ،چرا که این زوج در ابتدا به لحاظ اجتماعی و روحی از یکدیگر جدا شده اند.

images

بر همه محسوس و عینی است که زنان در ماهواره با ظرافت خاصی زیبا جلوه داده می شوند تا بتوانند نظرات را بر خود جلب کنند و بدین شکل ما را با فرهنگ خود بیگانه و فرهنگ پست غرب را بپذیریم.
وقتی مرد یا زنی بخاطر تماشای برنامه ها و فیلم های شبکه های ماهواره ای نوعی نارضایتی را از خود بروز می دهد،در ذهن طرف مقابل سوال های بسیاری ایجاد می شود:
آیا او همدمی بهتر از من پیدا کرده است؟
آیا من دیگر او را از لحاظ عاطفی و جنسی ارضاء نمی کنم؟
آیا روابط نامشروع با کسی برقرار کرده است؟

5650
و اینگونه است که شخص ناخواسته فرضیه ای می سازد که در آن ،بدترین حالت های ممکن لحاظ شده است.
یکی از مهم ترین اهداف برنامه های ماهواره نمایش هر چه بیشتر خانواده های بی سامان و لجام گسیخته در مقابل ساختار سنتی خانواده های ایرانی می باشد تا بدین وسیله موفق شوند رفتار خانواده های ایرانی مشابه رفتار سخیف در خانواده های غربی کنند.

با اندکی تامل، آیا مرد یا زنی که به دیدن ماهواره و صحنه های زیبا سازی شده آن عادت کرده می تواند با همسر خود زندگی خوبی داشته باشد؟

 

نویسنده: شهرام علی احمد

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=21715
  • دیدگاه‌ها برای مردانی که زنان ماهواره را بیشتر از همسر خود می پسندند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.