گندمــــ پرس : طی آیینی به مناسبت سالروز ورود آزادگان سر افراز به میهن ، مراسم تجلیل از آزادگان و خـانواده های آزادگــان متوفــی شهرستان زابــل، با حضور فرماندار ، رییس بنیاد شهید ، آزادگــان و خانواده ها متوفـــی در خــانه معلــم این شهرستان برگـــزار گــردید.   به گزارش گندمــــ پرس، هوشنگ ناظــری فرماندار زابــل […]

گندمــــ پرس : طی آیینی به مناسبت سالروز ورود آزادگان سر افراز به میهن ، مراسم تجلیل از آزادگان و خـانواده های آزادگــان متوفــی شهرستان زابــل، با حضور فرماندار ، رییس بنیاد شهید ، آزادگــان و خانواده ها متوفـــی در خــانه معلــم این شهرستان برگـــزار گــردید.

 

IMG_20150817_121217

به گزارش گندمــــ پرس، هوشنگ ناظــری فرماندار زابــل در این مراسم با تبریک سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی گفت : هــر زمـان که صحبت از مقاومت ، ایثار و صبر می شــود انسان یاد صحنه ی کــربلا ، سیدالشهدا و 72 تن از یاران ایشــان می افتد که سمبل و نماد ایثارگــری و صبر بودنـد , گوشه‌ای از آن را در دوران دفاع مقدس شاهد بودیم.

وی اظهـار کــرد : پیروزی ما علیه رژیم بعث با پشتوانه چندین کشور استعمارگر جنگی ، حـــق و وعده ی الهی بــود و نتیجه این پیروزی مقاومت ، صبر و تلاش ایثارگــران بود.

فرماندار ویژه زابل تصریح کرد: بحث مقاومت و ایثار مطلق به یک عصــر نیست و تا زمانیکه عــدل و عدالت برقــرار نشود و مستضعفین وارثـان و حاکــمان زمین نشـود این رســالت ادامـــه خــواهــد شد.

 در ادامه این مراسم از تعدادی از آزادگان سرافراز شهرستان و خانواده هایشان با اهدا لوح تجلیل شد.

IMG_20150817_125615

 

 

IMG_20150817_125700

 

IMG_20150817_125722

قرائت خاطره توسط آزاده عزیز جناب کلبعلی و صــرف نــاهــار از دیگر برنامه های این مراسم بود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه