گندم پرس : روز گذشته در حکمی از سوی مهندس هوشنگ ناظری معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل ، علیرضا سرحدی به عنوان مدیر روابط عمومی فرمانداری این شهرستان منصوب شد.   علیرضا سرحدی مدیر سایت سیستان پرس بوده و سابقه فعالیت چندین ساله در عرصه های فرهنگ و رسانه را  درکارنامه خویش دارد. […]

گندم پرس : روز گذشته در حکمی از سوی مهندس هوشنگ ناظری معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل ، علیرضا سرحدی به عنوان مدیر روابط عمومی فرمانداری این شهرستان منصوب شد.
 
علیرضا سرحدی مدیر سایت سیستان پرس بوده و سابقه فعالیت چندین ساله در عرصه های فرهنگ و رسانه را  درکارنامه خویش دارد. گفته می شود وی قائم مقام ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در سال ۹۲ نیز بوده است.

آنچه مسلم است ، حسن خلق برگرفته از اخلاق و منش ایرانی اسلامی او، تعهد،تخصص و سابقه درخشان وی باعث این انتصاب شده است. مدیر جدید روابط عمومی فرمانداری شهرستان زابل ، از جمله فعالین پاک نهاد عرصه رسانه می باشد که مورد وثوق و احترام قریب به اتفاق فعالان رسانه ای منطقه با هر نوع نگاه و نگرشی که هستند ،می باشد.

قطعا با شناختی که از نامبرده وجود دارد و نیز روحیه جهادی و خدمتگزاری که در او موج میزند، نوید این را میتوان داد که روابط عمومی فرمانداری شهرستان زابل از رکود،سکوت و روزمرگی خارج خواهد شد و خدمات نظام و دولت تدبیر و امید در شهرستان زابل ، زیر سایه بی تدبیری این روابط عمومی پنهان ومحو نخواهد شد.

گندم پرس ضمن تبریک این انتصاب به آقای علیرضا سرحدی و آرزوی توفیقات روز افزون ، مراتب تقدیر و تشکر خود را از فرماندار ویژه شهرستان زابل به دلیل این انتخاب ارزشی و شایسته ابراز می نماید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه