گندم پرس: مشکلات به وجود آمده برای شهروندان ناشی از تخریب و حفاری در سطح شهر یکی از معضلاتی است که فضای نابسامان شهر زابل را آشفته تر از گذشته کرده است. تصاویر زیر که توسط یکی از شهروندان ساکن خیابان امام خمینی جنوبی شهرستان زابل ارسال گردیده گلایه ای ست مصور و مستند از اوضاع […]

گندم پرس: مشکلات به وجود آمده برای شهروندان ناشی از تخریب و حفاری در سطح شهر یکی از معضلاتی است که فضای نابسامان شهر زابل را آشفته تر از گذشته کرده است.

تصاویر زیر که توسط یکی از شهروندان ساکن خیابان امام خمینی جنوبی شهرستان زابل ارسال گردیده گلایه ای ست مصور و مستند از اوضاع نابهنجاری که ساکنان و عابران، با آن مواجه شده و آنها رادر معرض بیماری و آلودگی قرار می دهد.

IMG_20160404_211550

IMG_20160404_211504

این شهروند در توضیح عکس های ارسالی چنین گفت:

“مدت ۶ ماه از حفاری اداره آب و فاضلاب شهرستان و همچنین حفاری شهرداری جهت پروژه جدول گذاری در این منطقه می گذرد و همانطور که در تصاویرمشاهده نمودید ، طرح مذکور به صورت نیمه تمام، رها شده است.

ایشان در ادامه توضیح داد:
“تاخیر در ترمیم و بهسازی باعث شده است در این مدت شاهد تجمع زباله ها و آبهای سطحی باشیم که علاوه بر نازیبا شدن فضا ،باعث بروز مشکلات بسیاری برای مردم این منطقه گردیده است و خود و فرزندانمان را با آسیب های محیطی ،بهداشتی و تردد روبرو ساخته است.

سایت گندم پرس با تعهد به رسالت بیان مشکلات مردم ،این انتقاد و گلایه را منتشر نموده بدان امید که مسئولین ارجمند هم موضوعات مطرح شده را پیگیری تا در سال جدید که مزین شده است به سال اقدام و عمل شاهد حل و رفع مواردی اینچنینی باشیم.

به امید سیستانی آباد

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه