تاریخ : پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ Thursday, 9 February , 2023

مدیران محترم: زندگی در فاضلاب و زباله حق مردم زابل نیست/ساکنان خیابان امام خمینی در انتظارند

  • کد خبر : 32750
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳
مدیران محترم: زندگی در فاضلاب و زباله حق مردم زابل نیست/ساکنان خیابان امام خمینی در انتظارند

گندم پرس: مشکلات به وجود آمده برای شهروندان ناشی از تخریب و حفاری در سطح شهر یکی از معضلاتی است که فضای نابسامان شهر زابل را آشفته تر از گذشته کرده است. تصاویر زیر که توسط یکی از شهروندان ساکن خیابان امام خمینی جنوبی شهرستان زابل ارسال گردیده گلایه ای ست مصور و مستند از اوضاع […]

گندم پرس: مشکلات به وجود آمده برای شهروندان ناشی از تخریب و حفاری در سطح شهر یکی از معضلاتی است که فضای نابسامان شهر زابل را آشفته تر از گذشته کرده است.

تصاویر زیر که توسط یکی از شهروندان ساکن خیابان امام خمینی جنوبی شهرستان زابل ارسال گردیده گلایه ای ست مصور و مستند از اوضاع نابهنجاری که ساکنان و عابران، با آن مواجه شده و آنها رادر معرض بیماری و آلودگی قرار می دهد.

IMG_20160404_211550

IMG_20160404_211504

این شهروند در توضیح عکس های ارسالی چنین گفت:

“مدت ۶ ماه از حفاری اداره آب و فاضلاب شهرستان و همچنین حفاری شهرداری جهت پروژه جدول گذاری در این منطقه می گذرد و همانطور که در تصاویرمشاهده نمودید ، طرح مذکور به صورت نیمه تمام، رها شده است.

ایشان در ادامه توضیح داد:
“تاخیر در ترمیم و بهسازی باعث شده است در این مدت شاهد تجمع زباله ها و آبهای سطحی باشیم که علاوه بر نازیبا شدن فضا ،باعث بروز مشکلات بسیاری برای مردم این منطقه گردیده است و خود و فرزندانمان را با آسیب های محیطی ،بهداشتی و تردد روبرو ساخته است.

سایت گندم پرس با تعهد به رسالت بیان مشکلات مردم ،این انتقاد و گلایه را منتشر نموده بدان امید که مسئولین ارجمند هم موضوعات مطرح شده را پیگیری تا در سال جدید که مزین شده است به سال اقدام و عمل شاهد حل و رفع مواردی اینچنینی باشیم.

به امید سیستانی آباد

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32750

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
  1. گندم پرس لطفاً جویاشویدآیا نماینده مجلس میتواندبر شورای شهر وشهرداری نظارت کند. مصاحبه ای باآقای دهمرده (نماینده منتخب)داشته باشید.تشکر

  2. این چه اوضاعیه اقای شهردار

  3. مسول اداره عمران پاسخگو هست