گندمــ پرس :  پس از روی کار آمدن استاندار جدید سیستان و بلوچستان در مدت کوتاهی اکثر فرمانداران و بخشداران استان تغییر کردندو تنها سه شهر از این قائده مستثنی بودند . به گزارش گندمـ پرس شهرستان نیمروز نیز یکی از این سه شهرستان بود که از مدتها قبل بحث تغییر فرمانداری آن مطرح بود […]

گندمــ پرس :  پس از روی کار آمدن استاندار جدید سیستان و بلوچستان در مدت کوتاهی اکثر فرمانداران و بخشداران استان تغییر کردندو تنها سه شهر از این قائده مستثنی بودند .

به گزارش گندمـ پرس شهرستان نیمروز نیز یکی از این سه شهرستان بود که از مدتها قبل بحث تغییر فرمانداری آن مطرح بود و درنهایت با حکم  وزیر کشور مهندس محمد حسن دهمرده مدیر کل پیشین منابع طبیعی استان فرماندار این شهرستان شد.

 

بنا براین گزارش و به نقل از هامون پرس تقی طاهری نیز امروز در نماز جمعه شهر ادیمی حاضر و از مردم حلالیت طلبید و طی سخنانی گفت :  که در این دو سال که بر منصب فرمانداری نیمروز بوده است تمام تلاش خود را کرده تا مشکلات این شهرستان را مرتفع کند ولی به دلایلی این شهرستان از سایر شهر های حوزه سیستان عقب مانده تر  است و کمتر توسعه پیدا کرده هم در بحث جای گیری ادارات مختلف و هم نیروی انسانی  می باشد و امید است با تدبیر استاندار محترم این نواقص در این شهرستان مرتفع شود و از پتانسیل های بلاقوه آن استفاده شود .

 

IMG_1045

 

0000-498 copy

 

وی  در پایان گفت :  پس از ۳۵سال خدمت همکنون بازنشسته شده ام و بزودی فرماندار جدید معرفی می شود.

طبق اعلام منابع آگاه مهندس محمد حسن دهمرده فرماندار جدید نیمروز بزودی پس از برگزاری اجلاس فرمانداران سراسر کشور معارفه می شود

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه